Spausdinti

2021 metų Lietuvos moterų uždarųjų patalpų čempionatas keliauja į Lietuvos žolės riedulio istoriją!  16 metų Lietuvos čempionių titulas nebuvo iškeliavęs iš Šiaulių, o Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ merginų komanda nuo 2005 metų nebuvo užleidusi pirmosios vietos savo konkurentėms. Tačiau šiais metais aukso medaliais džiaugiasi pirmą kartą Lietuvos čempione tapusi Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ merginų komanda, vadovaujama trenerio Maksim Tarasov!

20210306 Alfredas Pliadis AL5 0847

Merginos čempionato metu iškovojo septynes pergales, net du kartus nugalėjo buvusias čempiones (rezultatu 3:1 ir 4:3) ir čempionato metu pralaimėjo tik vieną kartą prieš Kelmės „Aušra“ ekipą. Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ komanda kartu su Lietuvos čempionių titulu iškovojo ir kelialapį į Europos klubų čempionatą 2022 metais.

20210306 Alfredas Pliadis AL5 0921

Sidabro medaliais pasipuošė  Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ merginos, vadovaujamos trenerio Vaidoto Vaičeliūno. Merginos viso čempionato metu įmušė daugiau nei 40 įvarčių ir patyrė du pralaimėjimus prieš koleges iš Vilniaus. Bronzos medaliai atiteko Šiaulių „Akademija-ŠSG“ komandai, vadovaujamai trenerės Genutės Juodienės. Akademijos merginos antrojo rato metu nugalėjo Širvintų ir Kelmės komandas užsitikrindamos trečiąją vietą. Ketvirtoji vieta atiteko Širvintų SC komandai, o penktoji – Kelmės „Aušra“ merginoms.

20210306 Alfredas Pliadis AL5 0898

Čempionato metu taip pat buvo išdalinti asmeniniai prizai: Geriausia čempionato žaidėja pripažinta Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ komandos kapitonė – Ugnė Chmeliauskaitė. Rezultatyviausia čempionato žaidėja - daugiau nei 15 įvarčių įmušusi Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ komandos kapitonė – Erlanda Ožemblauskė. Perspektyviausia čempionato žaidėja pripažinta Šiaulių „Akademija“ komandos žaidėja – Viktorija Jakunčikovaitė.