Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinė per Vilniuje vykstančio žolės riedulio „Hockey Series“ turnyro, kuris yra ir pirmasis atrankos į Tokijo olimpines žaidynes etapas, antrąsias rungtynes nusileido Čekijos rinktinei 2:4 (0:1, 1:1, 1:2, 0:0).

AL5 5775

Alfredo Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Varžovės išsiveržė į priekį 2:0, kai Katerina Jelinkova 12 min. įmušė iš žaidimo, o 16 min. pasižymėjo po mažojo kampinio.

Vis dėlto tai neišmušė Lietuvos rinktinės iš ritmo. 25 min. Erlanda Nomeikaitė po mažojo kampinio rezultatą sušvelnino, o 34 min. Jūratė Juodytė tokiu pat būdu atkūrė pusiausvyrą.

Deja, jau 36 min. čekės po Lucie Duchkovos įvarčio susigrąžino pranašumą, o paskutiniu mačo įvarčiu virto Annos Kolarovos smūgis 38 min.

Po 2 turų turnyre pirmauja abejas rungtynes laimėjusios Čekijos ir Ukrainos rinktinės. Velso ekipa turi 3 taškus, o Lietuvos ir Turkijos komandos lieka be taškų.

Vis dėlto mūsų ekipa dar turi visas galimybes užimti trečiąją vietą ir pelnyti kelialapį į olimpinės atrankos antrąjį etapą. Tam reikia šeštadienį nugalėti Turkijos ekipą (rungtynių pradžia - 17 val.), o sekmadienį - Velso (16 val.). Čempionato kovos vyksta Vilniaus Žemynos gimnazijos žolės riedulio stadione (Čiobiškio g. 16).

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting