Spausdinti

2018 metų Lietuvos 18-mečių čempionato nugalėtojais tapo Šiaulių SM „Klevas“ riedulininkės ir Širvintų SC riedulininkai.

34846358 2163516830329166 6346985808263643136 n

Merginų turnyro pusfinalyje „Klevas“ 11:1 nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją, o finale 3:1 - Širvintų SC komandą. Pastaroji komanda pusfinalyje 12:0 pranoko „Klevą-2“, kuris mažajame finale pripažino sporto gimnazijos auklėtinių pranašumą 0:7.

Po varžybų buvo apdovanotos ir geriausios prizininkių žaidėjos, kuriomis tapo Austėja Žilinskaitė („Klevas“), Kamilė Liekytė (Širvintų SC) ir Ugnė Briedytė (Sporto gimnazija).

Vaikinų turnyro pusfinalyje Širvintų SC nugalėjo Vilniaus raj. SM riedulininkus 15:0, o finale 4:1 palaužė Vilniaus „Žuvėdra–Taurą“. Sostinės komanda pusfinalyje 5:2 pranoko „Klevą“, kuris vėliau mažajame finale 6:2 nugalėjo Vilniaus rajono riedulininkus.

Geriausiais čempionato prizininkų žaidėjais buvo išrinkti Ernestas Kašėta (Širvintų SC), Povilas Lakštauskas („Žuvėdra–Tauras“) iir Karolis Astrauskas („Klevas“).