Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Jau šį šeštadienį (birželio 1 dieną) Klaipėdoje vyks Olimpinės dienos šventė. Jos metu galėsite nemokamai išbandyti 100 sporto šakų, rungčių bei su olimpizmu susijusių veiklų! O taip pat - susipažinti su žolės rieduliu apie kurį jums mielai papasakos žolės riedulio treneriai ir sportininkai iš Šiaulių. Laukiame jūsų!

FCB cover image

 

Jubiliejinės 30-tosios Olimpinės dienos įvykius galite sekti Facebook puslapyje -  Olimpinė diena 2019. Pagrindinis renginio šūkis - Judėk. Sužinok. Atrask. Prie kurio prisideda ir mūsų trenerių komandą iš Šiaulių su savo auklėtiniais, pasiruošusiais papasakoti žolės riedulio subtilybes, parodyti kaip atrodo žolės riedulio lazdos ir kamuoliukas, o taip pat atsakyti į visus jūsų klausimus! Vakare taip pat galėsite klausytis Moniqué koncerto. Lietuvos Olimpinio komiteto organizuojamo renginio programą rasite čia.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting