Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1
Šių metų balandžio 12-14 dienomis Vienoje vyko pirmasis, naujos Europos teisėjų programos grupės 7 susitikimas. Džiaugiames, jog į šią grupę pateko ir Lietuvos atstovas - Jaroslav Suchocki.


Grupę sudaro trys merginos ir tris vaikinai iš visos Europos, kurie per 3 artimiausius metus tobulins savo teisėjavimo įgūdžius. 
Pirmojo susitikimo metu 7 grupei buvo pristatyti jų "mentoriai": Carol Metchette (Airija) - 2012 m. užbaigė savo teisėjavimo karjera dėl amžiaus cenzo. Jos sąskaitoje dvi pastarosios Olimpinės žaidynės ir virš 142 tarptautinių rungtynių) ir Michiel Bruning (Olandija) - 2012 m. užbaigė savo tarptautinę teisėjo karjerą. Vienas ryškiausių Europos teisėjų.
Savaitgalio susitikime taip pat dalyvavo Švietimo komiteto nariai atsakingi už UDP programos koordinavimą Jean Duncan ir Thomas Eilmer.
Detalesne informaciją galite rasti: http://www.eurohockey.org/ehf/index.php?option=com_content&view=article&id=3733:udp-group-lucky-no-7-is-launched&catid=292:top-stories&Itemid=456

Kiti susitikimai planuojami: birželio 14-16 d. Rotterdam (Olandija), Pasaulio Lygos 3 etapas (vyrai ir moterys)
rugpjūčio 16-18 d. Antwerp (Belgija), Europos Čempionatas A divizionas (vyrai ir moterys)
 

Komentarai  

0 #1 QajYQ 2021-04-25 11:51
Medicament information. Drug Class.
pregabalin order in USA
Best news about drug. Read here.
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts