Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniuje įvyko 2015 metų Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės uždarų patalpų moterų ir vyrų turnyrai.


Čempionės vis dar neturi sau lygių varžovių (A. Pliadžio nuotr.)

Vyrų turnyro nugalėtojais tapo Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ riedulininkai. Jie pusfinalyje 6:2 (2:0) nugalėjo Širvintų „Ježvitą“, o finale tik po baudinių serijos palaužė Širvintų „Intą-Baltic champignons“ 6:5 (1:2, 2:1, 3:2).

Per lemiamas rungtynes širvintiškiai pirmavo dukart. Jau 3 min. juos po mažojo kampinio į priekį išvedė Žygimantas Balsiukas, bet 14 min. Tomas Kušlevičius rezultatą išlygino. 20 min. „Intai-Baltic champignons“ pranašumą sugrąžino Ernestas Ruseckas, bet jau 24 min. T. Kušlevičius dar kartą atkūrė pusiausvyrą.

32 min. po Valentino Jankevičiaus įvarčio į priekį įsiveržė jau vilniečiai, bet 37 min. Dominykas Varnas savo komandai išplėšė lygiąsias.

Baudinių serijoje širvintiškiams sunkiai sekėsi pralaužti „Ardo-Rudaminos“ vartininką Roką Rudenką: Giedrius Adomavičius įvartį pelnė tik antruoju metimu, Ž. Balsiukas pataikė į skersinį, o D. Varnas beveik paleido kamuoliuką už galinės linijos, bet spėjo jį susigrąžinti ir pasiųsti į vartus.

Tuo metu Vilniaus komandos žaidėjai savo užduotį atliko nepriekaištingai - po V. Jankevičiaus, T. Kušlevičiaus ir Vitalijaus Rincevičiaus įvarčių sostinės ekipa šoko pergalės šokį.

BAUDINIŲ SERIJOS VAIZDO ĮRAŠAS

Širvintų ekipa pusfinalyje be didesnio vargo įveikė Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“ 6:2 (2:0), o mažajame finale vilniečiai nusileido „Ježvitui“ 6:7 (2:4).

Po varžybų geriausio žaidėjo prizas buvo įteiktas „Ježvito“ riedulininkui Andriui Šarkai, rezultatyviausio žaidėjo - E. Ruseckui, o geriausio vartininko - R. Rudenkai.

VYRŲ TURNYRO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Moterų turnyre jėgas išbandė 8 komandos. Iš pradžių jos buvo suskirstytos į poras ir taip išsiaiškino, kurioms teks kovoti dėl 1-4 vietų, o kurioms - dėl 5-8. Šiuose ketvirtfinalio mačuose Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“ tik po baudinių 7:6 (1:1, 2:2, 3:2) palaužė Širvintų „Intą“, „Kelmė“ 4:2 (2:1) - Šiaulių SM „Klevą“, Vilniaus „HFTC-Tauras“ 5:0 (2:0) nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją, o Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 14:0 (8:0) - Širvintų SM.

Vėliau vykusių rungtynių rezultatai parodė, kad sprendimas padalinti komandas į 2 grupes buvo teisingas. Dėl 5-8 vietų kovojusioje grupėje nugalėtojomis tapusios Šiaulių SG auklėtinės turėjo kovoti iš visų jėgų dėl kiekvienos pergalės. Jos tik 4:3 (1:1) palaužė „Klevą“, 5:4 (4:3) - „Intą“ ir 5:3 (1:3) - Širvintų SM.

Šeštąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Intos“ merginos, 7:3 (3:0) palaužusios Širvintų SM ir 8:0 (4:0) įveikusios „Klevą“. Per mačą dėl 7-osios vietos „Klevas“ nugalėjo Širvintų SM 4:3 (2:2).

Stipriausių komandų grupėje, kaip ir tikėtasi, taurės laimėtojomis dar kartą tapo „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos. Jos 6:2 (4:1) įveikė „Kelmę“, 8:3 (4:3) - „Žuvėdrą-Archyvų sistemas“ ir 4:2 (2:0) - „HFTC-Taurą“.

Antroji vieta šį kartą atiteko „Žuvėdrai-Archyvų sistemoms“, kuri laimėjo sostinės derbį net 8:4 (3:2) ir įveikė Kelmės komandą 6:1 (3:0). Per trečiąją vietą lėmusias rungtynes „HFTC-Tauras“ nugalėjo „Kelmę“ 6:4 (3:3).

Geriausia turnyro žaidėja buvo išrinkta čempionių kapitonė Ramūnė Petrauskaitė, geriausios vartininkės prizas atiteko jos komandos draugei Viktorijai Vileikytei, o rezultatyviausios žaidėjos prizas įteiktas „Žuvėdros-Archyvų sistemų“ atakų lyderei Kotrynai Kartanovič (9 įvarčiai).

Dėl 5-8 vietų kovojusioje grupėje geriausia žaidėja išrinkta Dovilė Juraitė („Inta“), geriausia vartininke – Indrė Sinkaitė („Inta“), o rezultatyviausia žaidėja tapo Viktorija Barzinskaitė (Šiaulių sporto gimnazija), pelniusi 10 įvarčių.

MOTERŲ TURNYRO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting