Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Rudaminos „Ryto“ gimnazijos sporto salėje vėl vyko įnirtingos Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus organizuotos jaunųjų riedulininkų varžybos. Tai - malonia tradicija jau tapęs Vilniaus rajono merės taurės kalėdinis turnyras.

WP 20171219 17 01 44 Pro1

Pirmąją turnyro dieną vyko kovos dėl patekimo į finalinį etapą. Į jį pateko Vilniaus raj. SM U-14 (tr. V.Vilipas), Rudaminos F. Ruščico g-jos ir „Ryto“ g-jos komandos (tr. V.Vilipas) komandos bei svečiai iš Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ (tr. A. Macijauskas).

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse „Žuvėdra-Tauras“ 9:0 įveikė F.Ruščico g-jos riedulininkus, o antrosiose - Vilniaus raj. SM 8:1 nugalėjo „Ryto“ g-jos sportininkus (5 įvarčius nugalėtojams pelnė komandos kapitonas Rafalas Stankevičius, 2 - Sebastijanas Grudinskis, 1 - Andžejus Burkotas, o „Ryto“ komandoje pasižymėjo Gabrielius Pakštelis).

Rungtynėse dėl 3 vietos ir bronzinio apdovanojimo kovojo F.Ruščico ir „Ryto“ g-jų riedulininkai, o pergalę rezultatu 9:1 šventė „Ryto“ komanda (5 įvarčius pelnė Elvinas Bogdėvičius, 2 - Gabrielis Pakštelis, 1 - Faustas Misiūnas, o atsakomąjį įvartį - Radoslavas Arciševskis).

Dėl čempionų vardų kovojo svečiai iš Vilniaus ir rajono sporto mokyklos auklėtiniai. Ilgą laiką kova vyko labai atkakliai ir atrodė, kad nugalėtojas paaiškės tik varžybų pabaigoje. Vis dėlto antro kėlinio viduryje išryškėjo Vilniaus rajono jaunųjų riedulininkų pranašumas ir jie įveikė savo varžovus 13:9. Tad čempionų vardus ir Vilniaus rajono Merės tarę iškovojo Vilniaus raj. SM sportininkai. Finale jiems 9 įvarčius pelnė Rafalas Stankevičius, po 1 - Andžejus Burkotas ir Karolis Žavoronokas. komandoje taip pat žaidė Lešekas Litvinas, Jakubas Valiuškevičius, Sebastijanas Grudinskis ir vartininkas Edgaras Saldiunas.

Komandos prizininkės apdovanotos taurėmis, žaidėjai - medaliais. Sportininkai dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei už organizuotas varžybas.

 WP 20171219 17 02 36 Rich1

WP 20171219 17 03 17 Rich1

WP 20171219 15 26 07 Pro1

WP 20171219 15 00 26 Pro1

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting