Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Didžiųjų švenčių išvakarėse Širvintų Sporto centro salėje vyko 2018–2019 metų Lietuvos mokinių pirmenybių Pietų zonos I etapo I serijos uždarųjų patalpų mergaičių U–14 (2004 gimimo metų ir jaunesnių) varžybos. Rungtyniavo 5 komandos iš Vilniaus, Kauno ir Širvintų.

20181221 164357

Geriausiai žaidė Širvintų Sporto centro–I komanda, kurią varžyboms ruošė mokytojos Aušra Janutaitė ir Rasa Buzienė. Širvintiškės be didelio vargo rezultatais 7:0, 8:2, 6:2, 7:1 nugalėjo Vilniaus SM „Žuvėdrą-Taurą“, Kauno „Taurą-Veršvus“, Širvintų SC–2, Širvintų SC–3 surinko 12 taškų ir užtikrintai laimėjo pirmąją vietą. Komandoje žaidė Gustė Stankutė, Kamilė Rakštytė, Goda Smailytė, Martyna Ragauskaitė, Valentina Bartkevičiūtė, Vanesa Mardosaitė, Augustė Jarmalavičiūtė ir Viktorija Dalinkevičiūtė.

Antroje vietoje, su 7 taškais, liko Širvintų Sporto centro–2 komanda. Širvintiškės rezultatais 2:1 ir 5:0 nugalėjo Vilniaus SM „Žuvėdros-Tauro“ ir Širvintų SC-3 komandų riedulininkes. Rungtynes su kauniškėmis širvintiškės baigė lygiosiomis rezultatu 3:3.

Kauno „Tauro-Veršvu“ riedulininkės rungtynes su Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ ir Širvintų SC–2 komandomis baigė lygiosiomis rezultatais 0:0 ir 3:3. Širvintų SC–3 kaunietės nugalėjo rezultatu 4:2, surinko 5 taškus ir užėmė trečiąją vietą.

Vilniaus SM „Žuvėdros-Tauro“ riedulininkės Širvintų SC–3 komandą nugalėjo rezultatu 4:0 ir liko ketvirtoje vietoje. Širvintų SC–3 komanda – penktoje.
Lietuvos mokinių pirmenybių Pietų zonos I etapo II serijos varžybos vyks 2019 metų vasario 8 dieną Širvintose.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting