Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2019 metų Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) merginų čempionatą laimėjo Širvintų riedulininkės, o tarp vaikinų geriausiai sekėsi sostinės atstovams.

A4S 0696

Alfredo Pliadžio nuotrauka.

Merginų varžybose čempione tapusi Širvintų SC komanda pirmajame etape 8:1 nugalėjo Kelmės VJSM ir 6:1 - Šiaulių „Akademija“, o finale 4:2 palaužė Šiaulių „Akademiją-ŠSG“. Šiaulietės pirmojo etapo grupėje 7:0 nugalėjo Kauno „Taurą-Veršvus“ ir 6:1 - Širvintų SC-2.

Trečiąją vietą turnyre užėmė Širvintų SC antroji komanda, kuri grupėje su kaunietėmis sužaidė lygiosiomis 2:2, o mažajame finale 2:1 įveikė Kelmės ekipą. Pastaroji savo grupėje 2:1 nugalėjo „Akademiją“.

Per rungtynes dėl 5 vietos „Tauras-Veršvai“ nugalėjo „Akademiją“ 6:2.

Geriausiomis komandų žaidėjomis buvo išrinktos Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC), Karolina Raulinaitytė („Akademija-ŠSG“), Gustė Stankutė (Širvintų SC-2), Gabija Keraitė (VJSM), Saulė Sasnauskaitė („Tauras-Veršvai“) ir Ugnė Kievišaitė („Akademija“).

MERGINŲ VARŽYBŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Vaikinų turnyre 4 komandos kovojo vieno rato sistema, o geriausiai sekėsi Vilniaus „Žuvėdros-SM Tauro“ auklėtiniams. Jie vienodu rezultatu 5:2 nugalėjo Vilniaus r. SM ir Šiaulių „Akademiją“, bet 1:2 pralaimėjo Širvintų SC.

Antrąją vietą užėmė Vilniaus r. SM auklėtiniai, kurie 2:1 palaužė šiauliečius ir 7:2 - širvintiškius.

Trečioji vieta atiteko „Akademijai“, šventusiai pergalę prieš Širvintų SC rezultatu 4:1.

Geriausiai komandų žaidėjai buvo pripažinti Ernestas Ustinovičius („Žuvėdra-SM Tauras“), Rafalas Stankevičius (Vilniaus r. SM), Renaldas Kazragis („Akademija“) ir Martynas Jonas Buzys (Širvintų SC).

VAIKINŲ VARŽYBŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting