Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2017 metų Lietuvos moterų riedulio uždarose patalpose „Žalgirio“ taurės turnyrą laimėjo Smolevičių „Viktorija“ iš Baltarusijos, finale 5:3 įveikusi tautietes iš „Minsk“.

A4S 2428

Alfredo Pliadžio nuotrauka.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

RUNGTYNIŲ VAIZDO ĮRAŠAS

Mažajame finale taip pat susitiko dvi užsienio komandos, o per rungtynes Gardino „Ritm“ (Baltarusija) nugalėjo Sumų „Sumčanką” (Ukraina) 5:0.

RUNGTYNIŲ VAIZDO ĮRAŠAS

Lietuvos komandoms šį kartą teko dalintis 5-8 vietas. Mačas dėl 5 pozicijos tarp Šiaulių „Gintros–Strektės–Universiteto“ ir Vilniaus „Žuvėdros–Tauro“ vyko permainingą, o pergalę rezultatu 5:3 šventė šiaulietės.

RUNGTYNIŲ VAIZDO ĮRAŠAS

Vilnietes jau 2 min. į priekį išvedė baudinį įmušusi Kotryna Kartanovič, tačiau čempionės po 2 taiklių Jūratės Juodytės (5 ir 11 min.) ir vieno Monikos Vilkaitės (16) smūgių tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas.

„Žuvėdros–Tauro“ merginos nebuvo linkusios pasiduoti. 20 min. rezultatą sušvelnino Ugnė Chmeliauskaitė, o į 24 min. šiauliečių puolėjos Erlandos Nomeikaitės pelnytą įvartį dar vienu taikliu smūgiu jau 25 min. atsakė K. Kartanovič.

Vis dėlto daugiau pasiekti vilnietėms nepavyko, o lemtingu tapo 31 min. J. Juodytės pelnytas dar vienas įvartis į „Žuvėdros–Tauro“ vartus.

Rungtynes dėl 7 vietos laimėjo Šiaulių sporto gimnazija, 7:3 įveikusi Kelmės „Aušrą“.

Po turnyro, tradiciškai, buvo paskelbtos ir apdovanotos geriausios komandų žaidėjos. Jomis tapo Julia Kichelčuk („Viktorija“), Elizaveta Skurat („Minsk“), Nadzeja Silickaja („Ritm“), Juliana Fadejeva („Sumčanka“), Dovilė Kuklienė („Gintra-Strektė-Universitetas“), K. Kartanovič („Žuvėdra-Tauras“), Kornelija Andrejūnaitė (Šiaulių sporto gimnazija) ir Vaida Račkauskaitė („Aušra“).

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting