Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Prasidėjo ir 2018 metų Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatas, kurio pirmuosiuose turuose po 2 pergales šventė - Šiaulių Gintra-Strektė-Universitetas“ ir Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“.

A4S 0997

Alfredo Pliadžio nuotrauka.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Daugkartinės Lietuvos čempionės iš Šiaulių eilinį kartą sunkumų nepatyrė. Jos 7:3 įveikė Šiaulių SM „Klevą“ ir 11:1 - Kelmės „Aušrą“.

Tuo metu vilnietės net dukart buvo atsidūrusios ant prarajos ribos, bet abukart sugebėjo palikti aikštę iškeltomis galvomis.

Per mačą su Širvintų SC jau 3 min. įvartį Širvintų komandai pelnė Akvilė Rutkauskaitė, o 9 min. rezultatą padvigubino Paulina Pumputytė. 10 min. Deimantė Stankutė rezultatą sušvelnino, bet pertrauka prasidėjo vilnietėms pralaimint 1:2.

Antrajame kėlinyje „Žuvėdra–Tauras“ sugebėjo atsitiesti ir Kotrynos Kartanovič (23 min.) bei Ugnės Chmeliauskaitės (33 min. iš mažojo kampinio) įvarčių dėka laimėti rezultatu 3:2.

Per „Žuvėdros–Tauro“ rungtynes su „Klevu“ šiaulietes 5 min. po mažojo kampinio į priekį išvedė Karolina Karlikauskytė, 6 min. U. Chmeliauskaitė rezultatą išlygino, bet 19 min. K. Karlikauskytė pasižymėjo dar kartą. Tad po pirmojo kėlinio vilnietės vėl atsiliko 1:2. Vis dėlto antrajame kėlinyje sostinės komanda šį kartą pelnė net 5 „sausus“ įvarčius ir nugalėjo 6:2.

Per kitas turo rungtynes Širvintų SC nugalėjo „Aušrą“ 7:2 ir taip pat įsirašė į savo sąskaitą 3 taškus.