2018 metų Lietuvos moterų žolės riedulio uždarųjų patalpų čempionate baigėsi pirmojo rato kovos. Ketvirtojo turo puošmena tapo paskutinės rungtynės, kuriose susitiko iki tol pergalingai žengusios čempionės iš Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ ir Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“.

Jau 2 min. vilnietes į priekį išvedė Ugnė Chmeliauskaitė, tačiau šiaulietės dar iki pertraukos atsakė 3 įvarčiais, kuriuos pelnė Dovilė Kuklienė (6 ir 19 min.) ir Jūratė Juodytė (16).

Vis dėlto „Žuvėdra–Tauras“ neketino pasiduoti ir jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje sugebėjo rezultatą išlyginti. 22 min. po mažojo kampinio dar kartą pasižymėjo U. Chmeliauskaitė, o 23 min. taip pat po mažojo kampinio įvartį pridėjo Kotryna Kartanovič.

Tokia įvykių eiga privertė šiaulietes įjungti aukščiausią pavarą, kuri netrukus virto net 4 „sausais“ įvarčiai ir leido švęsti pergalę rezultatu 7:3. Šiauliečių pranašmą įtvirtino dar 2 kartus pasižymėjosi D. Kuklienė (25, 35), Gerda Skačkauskaitė (26) ir Kotryna Čaikauskaitė (30).

Per kitas rungtynes favoritinės iškovojo dvi lengvas pergales. „Gintra-Strektė-Universitetas“ net 15:2 (5:0) įveikė Širvintų SC merginas, o „Žuvėdra–Tauras“ 10:0 (5:0) nepaliko vilčių Kelmės „Aušrai“.

Pastarosios komandos be taškų taip pat neliko. Širvintiškės 4:2 (1:1) įveikė Šiaulių SM „Klevą“, „Aušra“ su antrąja Šiaulių komanda sužaidė lygiosiomis 3:3 (1:1). Per pastarąsias rungtynes „Klevas“ pirmas pelnė įvartį, vėliau atsiliko 1:3, bet pačioje rungtynių pabaigoje vis dėlto sugebėjo išsigelbėti nuo pralaimėjimo.