2018 metų Lietuvos moterų žolės riedulio uždarosiose patalposė čempionatas baigėsi netikėtu akordu - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“ per paskutiniąsias rungtynes nugalėjo čempionių titulą dar kartą iškovojusias Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkes rezultatu 4:2 (3:0).

Gintra Zuvedra

Šiaulių Gintra-Strektė-Universitetas“ ir Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“.

Vilnietės šios pergalės dėka galėjo turnyro lentelėje pasivyti šiaulietes, bet tokią galimybę prarado, kai per pirmąsias sekmadienio rungtynes tik lygiosiomis 5:5 sužaidė su Kelmės „Aušros“ riedulininkėmis. Tik ketvirtąją vietą čempionate užėmusios kelmiškės rungtynių 33 min. dar pirmavo 5:3, bet sostinės komanda puldama ėmė keisti vartininkę aikštės žaidėja ir išsigelbėjo nuo pralaimėjimo.

Na, o per baigiamąją čempionato dvikovą vilnietės po dviejų Kotrynos Kartanovič (abu - po mažųjų kampinių) ir vieno Sandros Adomavičiūtės įvarčių jau 15 min. pirmavo 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje Kotryna Čaikauskaitė skirtumą sušvelnino, bet 37 min. Ugnė Chmeliauskaitė sugrąžino vilnietėms 3 įvarčių persvarą. Paskutinę minutę Erlandos Nomeikaitės po mažojo kampinio pelnytas įvartis čempionėms tapo tik nedideliu paguodos prizu.

Trečiąją vietą 2018-ųjų čempionate užėmė Širvintų SC merginos, paskutinę dieną 1:6 nusileidusios „Gintrai-Strektei-Universitetui“, bet 4:0 įveikusios Šiaulių SM „Klevą“.

Per kitas paskutinės dienos rungtynes „Aušra“ ir „Klevas“ sužaidė lygiosiomis 3:3.

Geriausia Lietuvos čempionato žaidėja buvo išrinkta šiaulietė E. Nomeikaitė, o rezultatyviusia turnyro žaidėja tapo čempionių kapitonė Jūratė Juodytė (20). Geriausios vartininkės prizas buvo įteiktas vilnietei Karinai Ustinovičiūtei.