Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1

2017-2018 metų Lietuvos moterų čempionate dar liko sužaisti vienerias reguliariojo sezono rungtynes, tačiau jos jau neturės įtakos komandų išsidėstymui turnyro lentelėje.

Čempionato lyderė Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ savo artimiausią persekiotoją - Vilniaus „Žuvėdrą–Taurą“ - nugalėjo 9:0 (5 įvarčius nugalėtojoms pelnė Erlanda Nomeikaitė) ir čempionato pirmąją dalį užbaigė surinkusi visus įmanomus 36 taškus.

Tuo metu vilnietėms reguliariojo sezono pabaiga susiklostė itin nesėkmingai, nes jos 1:2 nusileido ir Šiaulių „SM Klevui-Sporto gimnazijai“. Per šias rungtynes šiaulietes 14 min. į priekį išvedė Kornelija Andriejūnaitė, bet 49 min. rezultatą išlygino mažuoju kampiniu sėkmingai pasinaudojusi Ieva Rynkūnaitė. Rungtynių atomazga įvyko pačioje jų pabaigoje, kai 58 min. taip pat po mažojo kampinio pasižymėjo Karolina Karlikauskytė.

Per kitas rungtynes „SM Klevas-Sporto gimnazija“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Širvintų SC-Inta“, o pastaroji ekipa 3:0 nugalėjo Kelmės „Aušrą“.

Lietuvos moterų čempionato reguliarusis sezonas baigsis Šiauliuose rungtynėmis tarp „SM Klevo-Sporto gimnazijos“ ir „Aušros“. Nepriklausomai nuo šių rungtynių baigties, jau aišku, kad Kelmės komanda kovos dėl Lietuvos čempionių titulo nebetęs, o pusfinalyje susitiks „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir „Širvintų SC-Inta“ bei „Žuvėdra–Tauras“ ir „SM Klevas-Sporto gimnazija“.

Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvar.s. Tšk.
1. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 12 0 0 97:3 36
2. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“ 7 1 4 33:38 22
3. Šiaulių „SM Klevas-Sporto gimnazija“ 4 2 5 13:22 14
4. „Širvintų SC-Inta“ 2 4 6 10:42 10
5. Kelmės „Aušra“ 0 1 10 1:46 1

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts