Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2017-2018 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato finale kovos daugkartinė šalies čempionė Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“. Mažajame finale susitiks Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas“ ir „Širvintų SC-Inta“.

Čempionės pusfinalyje be vargo du kartus nugalėjo širvintiškes - 10:0 (3:0, 0:0, 2:0, 5:0) ir 9:0 (0:0, 3:0, 3:0, 3:0).

Tuo metu „Žuvėdra–Tauras“ ir „Sporto gimnazija–Klevas“ kovėsi iki paskutinių akimirkų. Pirmosios rungtynės Šiauliuose baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0). Šeimininkes 35 min. į priekį išvedė Viktorija Bogdanova, bet jau po 3 minučių rezultatą po mažojo kampinio išlygino Sandra Adomavičiūtė.

Atsakomasis mačas Vilniuje prasidėjo dviem šeimininkų žaidėjos Kotryno Kartanovič įvarčiais 14 ir 29 (po mažojo kampinio) įvarčiais, tačiau šiaulietės nenuleido rankų ir sugebėjo atkurti pusiausvyrą, kai mažaisiais kampiniais pasinaudojo Karolina Karlikauskytė (33) ir Ineta Kukanauskaitė (41).

Vis dėlto vilnietės taip pat greitai atsakė savuoju įvarčiu - jau 44 min. joms persvarą sugrąžino Ingrida Korovina. Tašką rungtynėse 51 min. padėjo Deimantė Stankutė, o „Žuvėdra–Tauras“ šventė pergalę rezultatu 4:2 (1:0, 1:0, 1:2, 1:0).

Finaluose komandos kovos serijose iki 2 pergalių.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting