Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1

2018 metų Lietuvos žolės riedulio federacijos moterų Didžiąją taurę laimėjo Gardino „Ritm“ komanda, o Mažąją - Širvintų „Inta“.

A4S 5142

Alfredo Pliadžio nuotrauka.

NUOTRAUKŲ ALBUMAS

Didžiosios taurės turnyro A grupėje Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 12:3 nugalėjo Širvintų SC ir 7:3 - Kelmės „Aušrą“, o širvintiškės palaužė Kelmės ekipą 7:5.

Tuo metu B grupėje „Ritm“ nugalėjo Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą“ 7:2 ir Šiaulių „Akademiją-ŠSG“ 7:1, o vilnietės įveikė šiaulietes 2:1.

Atrodė, kad į finalą žengs abi favoritės - „Ritm“ ir „Gintra-Strektė-Universitetas“, tačiau pusfinalyje tikrą sensaciją sukūrė vilnietės.

Jos pirmojo kėlinio viduryje atsiliko nuo šiauliečių net 0:5, bet sugebėjo išsigelbėti ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 6:6. Baudinių serijoje „Žuvėdra-Tauras“ nugalėjo 2:0 ir pateko į finalą.

Lemiamoje kovoje sostinės komandai teko susitikti su Gardino komanda, kuri Širvintų SC riedulininkes nugalėjo 4:1.

Finale „Žuvėdra-Tauras“ ir vėl nustebino visus žiūrovus - po trijų Deimantės Stankutės įvarčių vilnietės pirmąjį kėlinį laimėjo 3:1. 39 min. vis dar kvepėjo antrąja sensacija, nes rezultatas buvo 3:2 Lietuvos komandos naudai.

Vis dėlto „Ritm“ pasinaudojo dviem „Žuvėdros-Tauro“ žaidėjų klaidomis ir per minutę išsiveržė į priekį. Jau pasibaigus rungtynių laikui baltarusės dar įmušė mažąjį kampinį ir vis dėlto nugalėjo rezultatu 5:3.

RUNGTYNIŲ VAIZDO ĮRAŠAS

Mažajame finale „Gintra-Strektė-Universitetas“ prieš Širvintų SC pirmavo 5:1, tačiau ir vėl sulaukė sunkumų. Širvintiškės 29 bei 30 min. įmušė du įvarčius ir sumažino atsilikimą iki 3:5.

Tuomet čempionių treneris vartininkę pakeitė aikštės žaidėja, o papildoma žaidėja tapusi Erlanda Nomeikaitė įmušė 2 įvarčius po mažųjų kampinių, vieną - iš 7 m. baudinio ir 37 min. rezultatas išaugo iki 8:3. Per likusį laiką, pasinaudojusios ir toliau be tikros vartininkės žaidusių šiauliečių klaidomis, širvintiškės pelnė 3 įvarčius, bet rungtynes pralaimėjo 6:8.

RUNGTYNIŲ VAIZDO ĮRAŠAS

Per mačą dėl 5 vietos „Akademija-ŠSG“ prieš „Aušrą“ pirmavo 3:0, bet trys Kristinos Poškutės įvarčiai ir čia komandas privertė nugalėtojas aiškintis baudinių serijoje. Joje geriau sekėsi šiaulietėms, laimėjusios seriją 2:1, o rungtynes - 5:4.

Geriausia turnyro žaidėja buvo išrinkta vilnietė Ugnė Chmeliauskaitė, rezultatyviausia tapo E. Nomeikaitė (21 įvartis), o perspektyviausios (iki 18 metų) žaidėjos prizas buvo įteiktas širvintiškei Karolinai Urbonavičiūtei.

LŽRF Mažosios taurės laimėtojomis tapo „Intos“ riedulininkės, pusfinalyje 3:2 nugalėjusios Širvintų SC-2, o finale Kauno „Taurą-Veršvus“ - net 9:0. Trečioji vieta atiteko Širvintų SC-2 ekipai, kuri mažajame finale 3:0 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtines, kurios pusfinalyje nusileido kaunietėms 1:5.

Geriausios šio turnyro žaidėjos prizas atiteko Kamilei Pakštytei (Širvintų SC-2), rezultatyviausios - kaunietei Miglei Margelytei, o perspektyviausios - šiaulietei Brigitai Vaitiekaitytei.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts