Lietuvos merginos į uždaras patalpas sugrįžo entuziastingai - įnirtingos kovos, paskutinėmis rungtynių minutėmis besikeičiantys rezultatai, intriga ir daug sportinio užsidegimo - toks savaitgalis buvo Vilniaus sporto mokykloje „Tauras“. Lietuvos žolės riedulio federacijos Didžiosios taurės rungtynes galingai pradėjo Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ merginos, nugalėjusios Šiaulių „Akademija“ komandos merginas (9:1), Kelmės SK „Aušra“ klubą (10:1) bei SŽK „Žuvėdra-Tauras“ merginas (7:0). Pergalingą daugiamečių čempionių kelią sustabdė Širvintų sporto centro komanda, paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšusi pergalę rezultatu 3:2. Abi komandos pasidalino po lygiai turnyrinės lentelės taškų, tačiau Šiaulietės užsitikrino geresnį įvarčių santykį ir tapo LŽRF taurės turnyro nugalėtojomis! Mažosios taurės turnyre Širvintų HC Inta komandos merginos neketino paleisti pirmosios vietos iš savo rankų, tad finale nugalėjo Kauno merginų ekipą (7:4) ir šventė pergalę bei savo pergalių sąskaitą pasipildė LŽRF Mažosios taurės turnyro čempionių titulu. Geriausios komandos rungtyniaus tarptautiniame „Žalgiris Open“ turnyre Vilniuje.

72149225 10157832297886543 8870303790725595136 n 20191117 Alfredas Pliadis A4S 9624 20191117 Alfredas Pliadis A4S 9608