Tarptautinio „Žalgiris Open“ moterų turnyro finale susitiko Baltarusijos „Minsk“ ir „Ritm“ komandos, kurios be pralaimėjimų kovojo savo pogrupiuose. Po itin įnirtingos kovos, merginos rungtynes pabaigė lygiosiomis, rezultatu 1:1. Komandos laimėtojos nepavyko išsiaiškinti ir po pirmosios baudinių (angl. Shoot out) serijos, tačiau antrosios serijos metu lemtingą įvartį mušė Baltarusijos „Ritm“ komanda, kuri ir džiaugėsi čempionių titulu! Mažajame finale kovojo Vilniaus „Žuvėdra-SM Tauras“ bei Šiaulių „Ginstrekte-ŠSG“ komandos. Nors Vilnietės įsiveržė į priekį jau pirmojo kėlinio metu, Šiaulietės nepasidavė, joms pavyko išlyginti rezultatą ir paskutinio kėlinio metu jį persverti į savo pusę. Rungtynes pasibaigė rezultatu 5:4 Šiauliečių naudai, kurios pasipuošė bronzos medaliais.