Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė jau šį savaitgalį (sausio 24-26 dienomis) startuos Europos čempionate. Čempionatas vyks Sveti Ivan Zelina mieste, Kroatijoje. Primename, kad praėjusiais metais vykęs Europos čempionatas merginoms buvo itin sėkmingas, tad tikimės, kad sėkmė neaplenks ir šį kartą. Rinktinės merginos susitiks su Turkijos, Škotijos, Velso, Rusijos, Lenkijos ir Kroatijos merginomis.

1743598 10152201582459577 227846044 n

www.tubukas.info nuotrauka

Komandos kapitonės, Dovilės Kuklienės, mintys prieš išvyką: „Turėjome 8 pasiruošimo treniruotes, nors nė karto nebuvo susirinkusi visa komanda - tikiu, kad tai nesutrukdys gerai startuoti turnyre! Gaila kelių neprisijungusių žaidėjų, tačiau komanda yra tvirta, kelia sau didelius tikslus, tad kiekvienose varžybose sieksime maksimumo. Visos varžovės bus stiprios, neišskirčiau kažkurios komandos, todėl reikės visiško atsidavimo kiekvienose rungtynėse. Manau su kiekviena kova mūsų žaidimas tik gerės. Tikiu šia komanda!“

Ir mes tikime merginomis ir linkime joms saugios kelionės ir sėkmės čempionate! Kartu palaikykime savo šalies komandą: varžybas galite sekti oficialioje Europos žolės riedulio svetainėje ir mūsų tinklapyje - pažadame pasidalinti įdomiausiomis akimirkomis!

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting