Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

LŽRF Taurės varžybose puikiai žaidė Kelmės „Aušra“ merginų komanda, kurios metė iššūkį Lietuvos čempionėms „Ginstrektė-ŠSG“. Merginos kovojo iki paskutinės rungtynių minutės, tačiau Šiaulietės susitvarkė su netikėtu spaudimu ir rungtynes laimėjo rezultatu 3:1. Šiaulietės pasikrovusios energijos antrose rungtynėse startavo užtikrinai ir finale dėl 1-2 vietos įveikė Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ merginas rezultatu 7:0, taip laimėjusios pirmąją vietą ir susigražindamos LŽRF Taurę į Šiaulius! 

 20210109 Alfredas Pliadis AL5 0696

NUOTRAUKŲ GALERIJA 

Antroje vietoje likusi Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ komanda pirmose rungtynėse rezultatu 4:1 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos komandą, kuri mažajame finale dėl 3-4 vietų rungtyniavo su Kelmės ekipa. Komandų rungtynės buvo įtemptos, pirmaujančiai Šiaulių sporto gimnazijos komandai pergalę iš rankų reguliaraus rungtynių laiko metu išplešė paskutinę minutę pataikytas itin sudėtingas Kelmės merginų metimas į vartus! Tokia intriga pasibaigęs rungtynių laikas lėmė, kad laimėtojas buvo nuspręstas 7 metrų baudinių serijoje, kurioje Šiaulietės taikliai įmetusios du pirmus metimus užsitikrino pergalę rezultatu 3:1 ir trečiąją vietą LŽRF Taurės turnyre. 

20210109 Alfredas Pliadis AL5 0210

Turnyro metu asmeniniais prizais buvo apdovanotos geriausios komandų žaidėjos: 

1 vieta. Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Karolina Raulinaitytė

2 vieta. Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ - Ugnė Aučynaitė 

3 vieta. Šiaulių sporto gimnazija - Austėja Žilinskaitė 

4 vieta. Kelmės „Aušra“ - Kamilė Mockaitytė 

20210109 Alfredas Pliadis AL5 0663

Turnyro metu pasidalinta ir specialiais asmeniniais 2020 metų geriausiųjų apdovanojimų prizais! 2020 perspektuviausia žolės riedulio teisėja - Kamilė Mockaitytė! 

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting