Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Baigėsi 2013-2014 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas. Per paskutiniąsias sezono rungtynes Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“ nugalėjo Šiaulių „Klevą-Jomą“ 1:0 (1:0) ir iškovojo bronzos apdovanojimus. Vilnietės mažojo finalo seriją laimėjo rezultatu 2-1.

Lemiamos rungtynės vyko labai atkakliai, galimybių pelnyti įvarčius turėjo ir viena, ir kita komanda, tačiau vienintelis įvartis į šiauliečių vartus pirmojo kėlinio viduryje krito dėl pačių „Klevo-Jomos“ žaidėjų klaidos. Po vilnietės Auksės Paltarokaitės perdavimo šiauliečių vartų zonoje kamuoliuką palietė vartininkė ir po to jis įriedėjo į vartus.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA (autorius - Alfredas Pliadis)

Rungtynių statistika

Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“ - Šiaulių „Klevas-Joma“ 1:0 (1:0)
Įvartis: D. Silevičiūtė (20; į savo vartus).
Žalioji kortelė: S. Petrošienė (31; „Žuvėdra-Archyvų sistemos“).

Lietuvos čempionėmis kiek anksčiau tapo Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės, finalo serijoje 2-0 įveikusios Vilniaus SM „Taurą“.

Komentarai  

+3 #2 Macas 2014-06-20 06:58
Mes atskira Respublika, pas mus savo taisykles, juk per pirmas rungtynes moterų rungtynes dėl III-IV vietos ir pratiesimas buvo:)
Cituoti
+2 #1 Elidijus 2014-06-19 16:33
Europoje jau antri metai tokiu ivarciu, rikosetu nuo ginanciosios komandos zaideju,nebeuzskaito, o Lietuvoje vis dviracius bando israsti :)
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting