Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniuje įvykusiame 2014 metų moterų žolės riedulio uždarų patalpų „Žalgirio“ taurės turnyre kovojo geriausios Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos komandos, o nugalėtojomis tapo „Minsk“ riedulininkės.

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ mažajame finale nugalėjo Sumų „Sumčanką“ (A. Pliadžio nuotr.).

Baltarusijos sostinės ekipa turnyro I etapo B grupėje iškovojo 3 pergales: 8:2 nugalėjo Vilniaus „HFTC-Taurą“, 5:2 Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą“ ir 7:2 - Sumų „Sumčanką“ (Ukraina). Antros grupėje liko ukrainietės, įveikusios „HFTC-Taurą“ 7:2 ir „Žuvėdrą-Taurą“ - 3:1. Lietuvos komandų tarpusavio dvikovoje pajėgesnės buvo „HFTC-Tauro“ žaidėjos - 4:0.

A grupėje pirmąją vietą užėmė Ukrainos nacionalinė rinktinė, 3:2 palaužusi Šiaulių „Gintrą-Strektę-Universitetą“, 10:1 sutriuškinusi Baranovičių „Tekstilščik-BarGU“ (Baltarusija) ir 11:0 - Smolevičių „Viktoriją“ (Baltarusija). Antros liko šiaulietės, 4:2 įveikusios Smolevičių komandą ir 9:1 nepalikusios vilčių Baranovičių merginoms. Baltarusijos ekipų dvikovą 4:2 laimėjo „Viktorija“.

Antrąją turnyro dieną buvo kovojama dėl galutinių vietų per atitinkamas vietas grupėse užėmusių komandų dvikovas. 7-oji vieta atiteko „Tekstilščik-BarGU“, kuri palaužė „Žuvėdrą-Taurą“. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3, o bulitų seriją viešnios laimėjo 2:0.

Per mačą dėl 5-osios vietos tarp „HFTC-Tauro“ ir „Viktorijos“ po dviejų kėlinių rezultatas taip pat buvo 3:3, o bulitų serijoje minimalią pergalę rezultatu 1:0 jau šventė vilnietės.

Turnyro mažajame finale „Gintra-Strektė-Universitetas“ po gražios kovos įveikė „Sumčanką“ 6:3, o per rungtynes dėl pirmosios vietos „Minsk“ privertė pasiduoti Ukrainos rinktinę rezultatu 5:3.

Per turnyro uždarymo ceremoniją prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, o specialūs prizai atiteko komandų ir viso turnyro geriausioms žaidėjoms. Jomis tapo Olga Maksimovič („Žuvėdra-Tauras“), Hanna Timaščuk („Tekstilščik-BarGU“), Marina Pachanova („Viktorija“), Evelina Macijauskienė („HFTC-Tauras“), Natalija Hončarenko („Sumčanka“), Ramūnė Petrauskaitė (geriausia gynėja, „Gintra-Strektė-Universitetas“), Jana Vorušylo (geriausia puolėja (10 įvarčių), Ukrainos rinktinė) ir Marina Navickaja (geriausia vartininkė, „Minsk“).