Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos moterų žolės riedulio uždarų uždarų patalpų čempionate per 4 turo rungtynes susitiko dvi pajėgiausios komandos - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir Vilniaus „HFTC-Tauras“. Pergalę rezultatu 7:3 iškovojo čempionių titulą ginančios šiaulietės, tačiau sostinės ekipa antrajame kėlinyje sugebėjo sukurti intrigą.

Ina Kenstavičiūtė per dvejas rungtynes pelnė 5 įvarčius (A. Pliadžio nuotr.).

Antrojo kėlinio pirmąją minutę „Gintra-Strektė-Universitetas“ po Inos Kenstavičiūtės įvarčio pirmavo net 5:1, tačiau Kristina Poškutė ir Kotryna Čaikauskaitė dviem taikliais smūgiais sušvelnino skirtumą iki 2 įvarčių (5:3). Vis dėlto įtampą netrukus išsklaidė Raminta Žukaitė, sugrąžinusi šiaulietėms 3 įvarčių pranašumą, o tašką rungtynėse padėjo Ramūnė Petrauskaitė.

Tikra drama šį kartą įvyko per Vilniaus „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“ ir Šiaulių „Klevo-Jomos“ mačą. Po pirmojo kėlinio sostinės ekipa pirmavo 3:0 ir neatrodė, kad jai grėstų prarasti taškus. Vis dėlto po pertraukos šiaulietės perėmė iniciatyvą, greitai sušvelnino skirtumą, o pačioje rungtynių pabaigoje (38 ir 41 min.) Rimantė Gudeliauskaitė dviem įvarčiais išplėšė savo komandai lygiąsias.

Lietuvos čempionate po 4 turų toliau tvirtai pirmauja „Gintra-Strektė-Universitetas“, laimėjusi visas rungtynes (12 taškų). Antrojoje vietoje lieka „HFTC-Tauras“ (9), o į trečiąją pakilo „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“ (4). „Klevo-Jomos“ sąskaitoje dabar yra 2 taškai, o „Kelmės“ - 1.

Rezultatyviausių žaidėjų įskaitos lyderėmis liko čempionių atstovės Jūratė Juodytė (16) ir Donata Grigienė (13), tačiau rezultatyviausiomis 3 ir 4 turų žaidėjomis tapo Kotryna Kartanovič („Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“), K. Poškutė („HFTC-Tauras“) ir I. Kenstavičiūtė („Gintra-Strektė-Universitetas“), per dvejas rungtynes pelniusios po 5 įvarčius.

Lietuvos moterų čempionato 5 ir 6 turų rungtynės bus žaidžiamos sausio 31 dieną Šiauliuose.

Rungtynių statistika

„Kelmė“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“ 2:10 (1:3)
Įvarčiai: 1:0 K. Jankūnaitė (2), 1:1 U. Aučynaitė (8 iš mk), 1:2 K. Kartanovič (12 iš mk), 1:3 A. Garbatavičiūtė (18 iš 7m), 1:4 K. Kartanovič (24 iš mk), 1:5 K. Kartanovič (26 iš mk), 1:6 B. Lozovojūtė (27), 1:7 S. Petrošienė (31 iš mk), 2:7 Ž. Kvėdaraitė (33), 2:8 U. Aučynaitė (35), 2:9 A. Garbatavičiūtė (36), 2:10 K. Kartanovič (40).
Žalioji kortelė: A. Garbatavičiūtė (16; „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“).
Teisėjai: V. Bagdanskienė, V. Guziejus.

Šiaulių „Klevas-Joma“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 1:15 (1:7)
Įvarčiai: 1:0 B. Norvaišaitė (1), 1:1 J. Juodytė (1), 1:2 J. Juodytė (2), 1:3 R. Petrauskaitė (5), 1:4 E. Nomeikaitė (6), 1:5 I. Kenstavičiūtė (8), 1:6 R. Petrauskaitė (12), 1:7 R. Žukaitė (20 iš mk), 1:8 I. Kenstavičiūtė (21), 1:9 I. Kenstavičiūtė (22), 1:10 I. Kenstavičiūtė (22), 1:11 D. Grigienė (27), 1:12 R. Žukaitė (29), 1:13 J. Juodytė (30), 1:14 E. Nomeikaitė (34 iš mk), 1:15 D. Grigienė (40).
Teisėjai: V. Bagdanskienė, M. Tarasovas.

„Kelmė“ - Vilniaus „HFTC-Tauras“ 1:8 (1:4)
Įvarčiai: 0:1 J. Banevičiūtė (4), 1:1 K. Jankūnaitė (8), 1:2 D. Juraitė (9), 1:3 D. Juraitė (13), 1:4 K. Poškutė (19), 1:5 S. Dubinskienė (30 iš mk), 1:6 K. Poškutė (30), 1:7 K. Poškutė (38), 1:8 K. Poškutė (39).
Teisėjai: V. Guziejus, M. Tarasovas.

Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“ - Šiaulių „Klevas-Joma“ 3:3 (3:0)
Įvarčiai: 1:0 U. Aučynaitė (3), 2:0 K. Kartanovič (6), 3:0 D. Stankutė (8), 3:1 T. Petrikaitė (27), 3:2 R. Gudeliauskaitė (38), 3:3 R. Gudeliauskaitė (40).
Teisėjai: K. Mockaitytė, V. Bagdanskienė.

Vilniaus „HFTC-Tauras“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 3:7 (1:4)
Įvarčiai: 0:1 D. Grigienė (4), 0:2 J. Juodytė (4), 0:3 R. Petrauskaitė (12), 1:3 D. Juraitė (16), 1:4 S. Jakovlevaitė (19 iš mk), 1:5 I. Kenstavičiūtė (21), 2:5 K. Poškutė (27), 3:5 K. Čaikauskaitė (29), 3:6 R. Žukaitė (31), 3:7 R. Petrauskaitė (37).

6 įvarčiai: E. Nomeikaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
5 įvarčiai: K. Kartanovič („Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“), I. Kenstavičiūtė  („Gintra-Strektė-Universitetas“);
4 įvarčiai: S. Dubinskienė („HFTC-Tauras“), S. Jakovlevaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), R. Petrauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
3 įvarčiai: U. Aučynaitė („Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“), A. Garbatavičiūtė („Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“), R. Gudeliauskytė („Klevas-Joma“), K. Jankūnaitė („Kelmė“), D. Juraitė („HFTC-Tauras“), B. Norvaišaitė („Klevas-Joma“), R. Žukaitė  („Gintra-Strektė-Universitetas“);
2 įvarčiai: S. Grubliauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), A. Janutaitė („HFTC-Tauras“), D. Stankutė („Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“);
1 įvartis: R. Andrulytė („Kelmė“), V. Bagdanova („Klevas-Joma“), J. Banevičiūtė („HFTC-Tauras“), K. Čaikauskaitė („HFTC-Tauras“), A. Čatrauskaitė („HFTC-Tauras“), Ž. Kvėdaraitė („Kelmė“), B. Lozovojūtė („Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“), T. Petrikaitė („Klevas-Joma“), S. Petrošienė („Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“), S. Šeputytė („Kelmė“).

Žaliosios kortelės

Po 1: A. Garbatavičiūtė („Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“), A. Janutaitė („HFTC-Tauras“), E. Nomeikaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“).