Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Balandžio 15 dieną rungtynėmis Šiauliuose prasideda 2015 metų Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės moterų turnyras. Dėl prestižinio trofėjaus kovos 6 komandos.
Turnyras vyks 2 etapais. Pirmajame etape trys ekipos - Šiaulių SVM, Šiaulių „Klevas“ ir „Kelmė“ - Šiaulių žolės riedulio stadione (Pumpučių g. 19) vieno rato sistema kovos dėl vienintelio kelialapio į pusfinalį.

Balandžio 15-ąją 17 val. susitiks Šiulių SVM ir „Klevas“, o balandžio 16-ąją - „Kelmė“ ir Šiaulių SVM (17 val.) bei „Kelmė“ ir „Klevas“ (18.45 val.).

Lemiamos kovos vyks balandžio 18-ąją. Pirmajame pusfinalyje 10 val. susitiks daugkartinė šalies čempionė Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir pirmojo etapo laimėtoja, o antrajame pusfinalyje 11.30 val. įvyks Vilniaus derbis tarp „HFTC-Tauro“ ir „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“.

Mačas dėl trečiosios vietos prasidės 13.30 val., o didysis finalas - 15 val.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting