Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Balandžio 15 dieną rungtynėmis Šiauliuose prasideda 2015 metų Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės moterų turnyras. Dėl prestižinio trofėjaus kovos 6 komandos.
Turnyras vyks 2 etapais. Pirmajame etape trys ekipos - Šiaulių SVM, Šiaulių „Klevas“ ir „Kelmė“ - Šiaulių žolės riedulio stadione (Pumpučių g. 19) vieno rato sistema kovos dėl vienintelio kelialapio į pusfinalį.

Balandžio 15-ąją 17 val. susitiks Šiulių SVM ir „Klevas“, o balandžio 16-ąją - „Kelmė“ ir Šiaulių SVM (17 val.) bei „Kelmė“ ir „Klevas“ (18.45 val.).

Lemiamos kovos vyks balandžio 18-ąją. Pirmajame pusfinalyje 10 val. susitiks daugkartinė šalies čempionė Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir pirmojo etapo laimėtoja, o antrajame pusfinalyje 11.30 val. įvyks Vilniaus derbis tarp „HFTC-Tauro“ ir „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“.

Mačas dėl trečiosios vietos prasidės 13.30 val., o didysis finalas - 15 val.

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Veiklos partneriai

 

UAB Salduvės viešbutis
Green Hotel
Park Inn