Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Po žiemos pertraukos pratęstame 2014-2015 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate sužaistos pirmosios trečiojo rato rungtynės. Per jas čempionės titulą ginanti Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ nugalėjo Šiaulių „Klevą-ŠSVM“ 8:2 (4:1).

Čempiones 10 min. į priekį išvedė Agnė Vedeikytė, bet jau po minutės jaunesnės varžovės išlygino rezultatą. Vis dėlto ilgiau priešintis „Klevo-ŠVSM“ ekipai nepavyko. „Gintra-Strektė-Universitetas“ prieš didžiąją pertrauką jau pirmavo 4:1 ir be vargo įrodė savo pranašumą.

Rungtynių statistika

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Šiaulių „Klevas-ŠSVM“ 8:2 (4:1)
Įvarčiai: 1:0 A. Vedeikytė (10), 1:1 V. Barzinskaitė (11), 2:1 S. Jakovlevaitė (20 iš mk), 3:1 R. Butkevičiūtė (31), 4:1 S. Jakovlevaitė (34), 5:1 E. Nomeikaitė (59), 6:1 S. Jakovlevaitė (64), 7:1 S. Jakovlevaitė (67), 7:2 B. Norvaišaitė (68), 8:2 S. Jakovlevaitė (69).
Teisėjai: V. Bagdanskienė, V. Guziejus.

Trečiadienį antrąsias II rato rungtynes Šiaulių žolės riedulio stadione 18 val. pradės „Kelmės” ir Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės.

8 įvarčiai: D. Grigienė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
7 įvarčiai: S. Jakovlevaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), A. Vedeikytė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
6 įvarčiai: D. Kuklienė („Gintra-Strektė-Universitetas“), E. Malyševa („Gintra-Strektė-Universitetas“);
4 įvarčiai: A. Janutaitė („HFTC-Tauras“), K. Poškutė („HFTC-Tauras“);
3 įvarčiai: A. Balkaitytė („HFTC-Tauras“), V. Barzinskaitė („Klevas-ŠSVM“), R. Butkevičiūtė („Gintra-Strektė-Universitetas“), K. Čaikauskaitė („HFTC-Tauras“), D. Juraitė („HFTC-Tauras“);
2 įvarčiai: J. Banevičiūtė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), E. Kalinauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), K. Kartanovič („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), M. Kontutytė („Klevas-ŠSVM“), S. Mockutė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), R. Petrauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), L. M. Poesche („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), G. Skačkauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“), D. Stankutė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“);
1 įvartis: M. Barauskaitė („Kelmė“), U. Chmeliauskaitė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), A. Čatrauskaitė („HFTC-Tauras“), R. Eimontaitė („HFTC-Tauras“), I. Launikonytė („Klevas-ŠSVM“), B. Lozovojūtė („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), B. Norvaišaitė („Klevas-ŠSVM“), V. Račkauskaitė („Kelmė“), S. Šeputytė („Kelmė“), V, Vasiliauskaitė („Kelmė“), A. Žąsinaitė („Klevas-ŠSVM“).