2014-2015 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate birželio 2 dieną prasideda pusfinalio serijos (žaidžiamos dvejos rungtynės). Pirmojoje pusfinalio poroje kovos dvi Šiaulių komandos - reguliariojo sezono nugalėtojos „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės ir „Klevo-ŠSVM“ merginos. Antrojo kelialapio į finalą savininkės paaiškės Vilniaus derbyje tarp „HFTC-Tauro“ ir „Žuvėdros-Archyvų sistemų“.

Vilniaus žolės riedulio stadione - nauja danga!

Pirmosios pusfinalio rungtynės birželio 2-ąją Šiaulių (Pumpučių g. 19) ir Vilniaus (Čiobiškio g. 16)) žolės riedulio stadionuose prasidės 19 val.

Vilniuje varžybos vyks jau ant naujos dangos, kurios išbandymo riedulininkai nekantriai laukė.

„Stadiono renovacijos darbai vyko nepalankiomis oro sąlygomis, lietus ir šalti orai neleido rangovams vykdyti visų darbų, dangos klijavimo procesas reikalavo šiltų, saulėtų dienų. Iškilo kai kurie dangos nelygumai, tikimės šilti orai padarys savo darbą, o kai kuriuos darbus rangovas UAB „Fortera“ dar turi atlikti po 30 dienų dangos eksploatavimo, - sakė LŽRF ir klubo „Žuvėdra“ prezidentas Leonardas Čaikauskas. - Vis dėlto riedulininkai ir Žemynos gimnazijos mokiniai jau gali džiaugtis atjaunėjusiu stadionu ir puikia danga. Vilnius vėl įsiliejo į elitinių Europos žolės riedulio šalių sostinių, turinčių šiuolaikinę dangą ir jaukų stadioną, gretas!“


L. Čaikauskas įteikė UAB „Fortera“ generaliniui direktoriui Egidijui Kriščiūnui atminimo marskinelius su „Žuvėdros“ ir LŽRF logotipais. Tokie pat marškinėliai buvo įteikti ir 10 darbuotojų brigadai, kurie menesį dirbo atliekant stadiono renovacijos darbus.