Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniuje įvykusiame 2015 metų moterų uždarų patalpų riedulio „Žalgirio“ taurės turnyre visas tris pirmąsias vietas užėmė Lietuvos klubai.


Šiaulių „Gintrai-Strektei-Universitetui“ - dar viena taurė (A. Pliadžio nuotr.)
 

Čempionių taurė atiteko prie šio titulo pripratusiai Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ komandai. Tiesa, kelias iki laimėjimo buvo gana sunkus, nes pirmajame etape šiaulietės pateko į vieną grupę su stipriomis Baltarusijos ir Ukrainos komandomis.

Vis dėlto A grupėje „Gintra-Strektė-Universitetas“ nugalėjo Baranovičių „Tekstilščik“ (Baltarusija) 4:0, Sumų „Sumčanką“ (Ukraina) - 4:2, „Kelmę“ - 9:4 ir pateko į finalą. Antros grupėje liko Baranovičių merginos, 5:4 palaužusios ukrainietes ir 3:0 - Kelmės riedulininkes. Per paskutiniąsias rungtynes Sumų ekipa nugalėjo „Kelmę“ 14:1.

B grupėje intriga buvo didesnė, o pirmąją vietą užėmė ir į finalą žengė Vilniaus „HFTC-Tauro“ komanda. Ji 6:3 palaužė „Minsk“ (Baltarusija), 5:2 - Šiaulių sporto gimnaziją, bet 4:5 pralaimėjo Vilniaus „Žuvėdrai-Archyvų sistemoms“. Pastaroji ekipa 5:2 nugalėjo šiaulietes, bet 5:7 nusileido Minsko komandai ir dėl prastesnio įmuštų bei praleistų įvarčių santykio liko antra. Per kitas rungtynes baltarusės 3:0 nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją.

Finalo mačuose susitiko tas pačias vietas A ir B grupėse užėmusios ekipos. Per dvikovą dėl 7-osios vietos Šiaulių sporto gimnazija palaužė „Kelmę“ tik po baudinių serijos - 3:2 (1:0, 0:1, 2:1). 5-oji vieta atiteko „Sumčankai“, pranokusiai „Minsk“ 6:2 (5:0).

Mažajame finale „Žuvėdra-Archyvų sistemos“ ir „Tekstilščik“ dvikovos laimėtojos taip pat paaiškėjo tik po baudinių serijos. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 3:3 (2:2), o baudinių serijoje vilnietės triumfavo rezultatu 2:0.

Didžiajame finale šį kartą intrigos nebuvo. „Gintra-Strektė-Universitetas“ dar kartą nugalėjo savo principines varžoves iš „HFTC-Tauro“ 5:0 (2:0) ir džiaugėsi dar vienu trofėjumi.

Po turnyro komandas pasveikino į varžybas atvykęs Kalėdų senelis, o apdovanojimų ceremonijoje buvo apdovanotos ne tik prizininkėmis tapusios komandos, bet ir naudingiausios žaidėjos. Geriausios turnyro žaidėjos prizas atiteko „Gintros-Strektės-Universiteto“ kapitonei Ramūnei Petrauskaitei, geriausios vartininkės - Vikai Harkavenkai („Tekstilščik“), o rezultatyviausios žaidėjos prizą atsiėmė Natalija Hončarenka („Sumčanka“). Kitų komandų geriausiomis žaidėjomis buvo išrinktos Jolanta Liškauskienė („HFTC-Tauras“), Kotryna Kartanovič („Žuvėdra-Archyvų sistemos“), Julia Juhko („Minsk“), Samanta Šeputytė („Kelmė“) ir Rosita Klevickaitė (Šiaulių sporto gimnazija).

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting