Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2016 metų Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionate nugalėtojų titulą ginančios Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės dar kartą sužaidė lygiosiomis.  Šį kartą čempionių mačas Panevėžyje su Vilniaus „HFTC-Tauru“ baigėsi 2:2 (1:0).

Šiaulietės per šias rungtynes 2 kartus pirmavo po Ramūnės Petrauskaitės (10 min.) ir Jūratės Juodytės (30 min. po mažojo kampinio) įvarčių, bet vilnietės abu kartus rezultatą išlygino. 23 min. tai po mažojo kampinio padarė Kristina Poškutė, o 37 min. - Dovilė Juraitė.

Tai jau antrosios daugkartinių šalies čempionių lygiosios čempionate. Daugelį metų vien pergalingai žengusios „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos sausio pradžioje sužaidė lygiosiomis 4:4 su Vilniaus „Žuvėdra-Tauru-Archyvų sistemomis“.

Labai atkakliai vyko ir pirmasis šio čempionato sostinės derbis tarp „HFTC-Tauro“ ir „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“. Pirmajame kėlinyje jau „HFTC-Tauras“ dukart pirmavo (1 ir 5 min. pasižymėjo K. Poškutė), bet varžovės abu kartus atsakė savo taikliais smūgiais (2 min. - Aistė Garbatavičiūtė, 13 min. - Ugnė Aučynaitė). Tik per rungtynių paskutiniąsias 5 minutes K. Poškutė pasižymėjo dar dukart, Kotryna Čaikauskaitė - kartą ir „HFTC-Tauras“ šventė pergalę rezultatu 5:2 (2:2).

Kiti rezultatai:
„Kelmė“ - Šiaulių SM „Klevas-Joma“ 1:5 (1:2)
Šiaulių SM „Klevas-Joma“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“ 1:6 (0:2)
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - „Kelmė“ 11:1 (9:0)

V.
Komanda P. L. Pr.
Įvar. Tšk.
1. Vilniaus „HFTC-Tauras“ 3 1 0 16:7 10
2. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 2 2 0 27:9 8
3. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“ 2 1 1 25:12 7
4. Šiaulių SM „Klevas-Joma“ 1 0 3 10:21 3
5. „Kelmė“ 0 0 4 5:34 0


Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting