Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Šiaulių „Gintros–Strektės–Universiteto“ riedulininkės dar kartą tapo Lietuvos čempionėmis. Per 2015-2016 metų finalo serijos rungtynes šiaulietės išvykoje nugalėjo Vilniaus „HFTC-Taurą“ 3:0 (1:0) ir laimėjo seriją 2-0. Pirmąsias rungtynes savo aikštėje „Gintra–Strektė–Universitetas“ laimėjo 5:2.


Alfredo Pliadžio nuotr.

Vilniuje čempiones jau 10 min. po mažojo kampinio į priekį išvedė Donata Grigienė, o pergalė buvo įtvirtinta per paskutiniąsias 10 min., kai po kartą pasižymėjo Samanta Jakovlevaitė (61) ir Rimantė Butkevičiūtė (66).

Iš karto po didžiojo finalo dalyvių aikštėje pasirodė dėl bronzos apdovanojimų kovojančios komandos - Vilniaus „Žuvėdra–Archyvų sistemos“ ir Šiaulių „Sporto gimnazija-SM Klevas“.

Mažojo finalo dalyvės per 70 min. įvarčių nepelnė, todėl pirmosios pergalės serijoje likimą lėmė baudiniai. Jų serijoje vilnietėms pirmosios trys mušusios Kotryna Kartanovič, Ugnė Chmeliauskaitė ir Ugnė Aučynaitė pelnė įvarčius, o trys šiauliečių bandymai buvo nesėkmingi, todėl pergalė atiteko „Žuvėdrai–Archyvų sistemoms“.

Antrąsias rungtynes Šiauliuose komandos žais birželio 15 dieną (pradžia - 19 val. 15 min.).

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Veiklos partneriai

 

UAB Salduvės viešbutis
Green Hotel
Park Inn