Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos žolės riedulio federacijos uždarų patalpų moterų taurės turnyre nugalėjo Gardino „Rimt“ (Baltarusija) riedulininkės, turnyro finale 5:4 palaužusios daugkartines Lietuvos čempiones Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkes. Tiesa, čempionių taurė vis tiek atiteko šiaulietėms, nes viešnios varžybose dalyvavo be konkurencijos.

AL5 4754

Šiaulietės finale pirmavo 2:0, 4:2, bet rungtynes pralaimėjo (A. Pliadžio nuotr.).

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Pralaimėjimas finale Šiaulių komandai buvo itin nemalonus, nes rungtynių eiga joms nieko blogo nežadėjo. Jau 5 min. Erlanda Nomeikaitė po mažojo kampinio išvedė savo komandą į priekį, o 7 min. Dovilė Kuklienė rezultatą padvigubino. „Ritm“ 12 ir 17 min. realizavo mažuosius kampinius ir rezultatą išlygino, bet prieš pat pertrauką analogišku būdu Jūratė Juodytė sugrąžino pranašumą „Gintrai-Strektei-Universitetui“.

23 min. šiaulietės uždirbo dar vieną mažąjį kampinį ir J. Juodytė jį vėl pavertė įvarčiu - 4:2. Deja, vėliau įvarčius mušė tik Gardino komanda. Viešnios pasižymėjo 24, 34, 38 min. ir šventė pergalę.

Mažajame finale Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas“ 7:0 nepaliko vilčių Širvintų SM merginoms, o per rungtynes dėl 5 vietos Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Archyvų sistemos“ palaužė Kelmės „Aušrą” 6:5.

Pusfinalyje baltarusės net 13:0 nugalėjo širvintiškes, o „Gintra-Strektė-Universitetas“ 5:2 nugalėjo „Sporto gimnaziją–Klevą“.

Pirmajame turnyro etape abi finalininkės taip pat neturėjo vargo. Šiaulietės A grupėje 11:3 įveikė Širvintų SM ir 11:1 - „Aušrą“. Per kitas grupės rungtynes širvintiškės ir kelmiškės sužaidė lygiosiomis 2:2.

B grupėje „Ritm“ 11:2 nugalėjo „Žuvėdrą–Taurą–Archyvų sistemas“ ir 9:0 - „Sporto gimnaziją–Klevą“, o pastarųjų ekipų dvikovą 7:3 laimėjo šiaulietės.

Mažosios taurės turnyre net 3 rungtynės iš 4 baigėsi rezultatu 3:2. Taip pusfinalyje Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas-2“ įveikė Širvintų „Intą” ir Šiaulių SM „Klevas“ - Širvintų SM-2, o mažajame finale „Inta” - Širvintų SM-2 merginas.

Tik finale „Sporto gimnazija–Klevas-2“ net 5:1 nugalėjo „Klevą“.

Po turnyro, tradiciškai, buvo apdovanotos geriausios visų komandų žaidėjos. Jomis buvo išrinktos Irina Kazačok („Ritm“), Ramūnė Petrauskaitė („Gintra–Strektė–Universitetas“), Deimantė Silevičiūtė („Sporto gimnazija–Klevas“), Viltė Šarmavičiūtė (Širvintų SM), Ugnė Chmeliauskaitė („Žuvėdra–Tauras–Archyvų sistemos“), Vaida Račkauskaitė („Aušra”), Karolina Daukantaitė („Sporto gimnazija–Klevas-2“), Austėja Žilinskaitė („Klevas“), Živilė Šalkauskienė („Inta”) ir Martyna Ragauskaitė (Širvintų SM-2).

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting