Varžybomis Vilniuje prasidėjo 2017 metų Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatas. Per 1 ir 2 turų rungtynes po 2 kartus pergalėmis džiaugėsi 2 ekipos - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“.
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ iškovojo dar dvi įspūdingas pergales (A.Pliadžio nuotr.).
Daugkartinės čempionės iš Šiaulių šį kartą 10:3 nugalėjo kitą Saulės miesto ekipą „Klevą-Sporto gimnaziją“ ir 12:2 - Kelmės „Aušrą“. Tuo metu vilnietės 4:2 įveikė „Klevą-Sporto gimnaziją“ ir 5:0 - Širvintų SM.
Per kitas rungtynes Kelmės komanda nugalėjo širvintiškes 4:1.
Moterų čempionato 3 ir 4 turų rungtynės bus žaidžiamos sausio 28 d. taip pat Vilniuje.
Turnyro lentelė
V. | Komanda | P. | L. | Pr. | Įvar. | Tšk. |
1. | Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ | 2 | 0 | 0 | 22:5 | 6 |
2. | Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“ | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
3. | Kelmės „Aušra“ | 1 | 0 | 1 | 6:13 | 3 |
4. | Širvintų SM | 0 | 0 | 2 | 1:9 | 0 |
5. | Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“ | 0 | 0 | 2 | 5:14 | 0 |
Tvarkaraštis
2017 m. sausio 28 d. (šeštadienis)
SM „Tauras“, Žygio g. 46, Vilnius
10:30 Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“ - Širvintų SM
11:20 Kelmės „Aušra“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“
12:10 Širvintų SM - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“
13:00 Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“ - Kelmės „Aušra“
13:50 Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“
2017 m. vasario 11 d. (šeštadienis)
Panevėžys
11:00 Širvintų SM - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“
11:50 Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“
12:40 Kelmės „Aušra“ - Širvintų SM
13:30 Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“
14:20 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“
2017 m. kovo 11 d. (šeštadienis)
SM „Tauras“, Žygio g. 46, Vilnius
11:00 Širvintų SM - Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“
11:50 Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“ - Kelmės „Aušra“
12:40 Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Širvintų SM
13:30 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“
14:20 Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“