2016-2017 m. Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato antrąja finalo dalyve be vargo tapo Šiaulių „Gintra–Strektė–Universitetas“, per antrąsias pusfinalio serijos rungtynes nugalėjusi jaunąsias Šiaulių „Sporto gimnazijos–Klevo“ žaidėjas 7:0. Pirmąsias rungtynes čempionės laimėjo 7:2.

Šį kartą nugalėtojoms po 2 įvarčius pelnė Viktorija Barzinskaitė ir Erlanda Nomeikaitė, po 1 - Kotryna Čaikauskaitė, Jūratė Juodytė ir Rita Karinauskienė.

Finalo serijoje „Gintra–Strektė–Universitetas“ susitiks su Vilniaus „Žuvėdra“, kuri pusfinalyje jau anksčiau nugalėjo Kelmės „Aušrą“ 6:0 ir 6:1.

Prieš finalą abi stipriausios Lietuvos komandos išbandys jėgas tarptautiniuose turnyruose. „Gintra–Strektė–Universitetas“ birželio 2-5 dienomis Šiauliuose priims Europos klubų taurės I diviziono varžybas, o „Žuvėdra“ birželio 1-4 dienomis dalyvaus 2 laipteliais žemesnio rango varžybose Portugalijoje.

Lietuvos čempionato finalo serijos datos bus paskelbtos po šių tarptautinių turnyrų.