Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2017-2018 m. Lietuvos vyrų čempionate sužaistos dar ketverios rungtynės, kuriose nugalėtoją prgnozuoti, tradiciškai, buvo labai sunku. Tai atspindi ir rezultatai - dvejos rungtynės baigėsi minimaliu skirtumu ir dvejos - lygiosiomis. Šiomis rungtynėmis vyrai užbaigė čempionato antrąjį ratą.

Po 4 taškus pelnyti pavyko abiems lyderiams - Vilniaus „Ardui–Rudaminai“ ir Širvintų „Baltic Champs–Ježvitui“. Abi komandos minimalia persvara įveikė tą pačią komandą - „Klevą-Šiaulius“.

Širvintiškiai šiauliečius palaužė 1:0, 55 min. Žygimanto Balsiuko pelnyto įvarčio dėka. Tuo metu vilniečiai nugalėjo 2:1. Jiems po mažųjų kampinių įvarčius pelnė Denisas Jestrebovas (1 min.) ir Valentinas Jankevičius (45), o skirtumą sušvelnino Ignas Pabijanskas (57).

Šiaulių komandą įveikusių ekipų mačai su Vilniaus „Žuvėdra–Tauru–CTLF“ baigėsi vienodu rezultatu 1:1 ir abu kartus rungtynių pabaigoje teko gelbėtis nuo pralaimėjimų.

„Baltic Champs–Ježvitas“ atsiliko nuo varžovų po 15 min. iš mažojo kampinio Markuso Neumano penyto įvarčio, bet širvintiškius 57 min. vėl išgelbėjo Ž. Balsiukas.
„Ardą–Rudaminą“ 44 min. taip pat po mažojo kampinio nuskriaudė Kęstutis Mikutis, bet tašką analogišku būdu 59 min. išplėšė Tomas Kušlevičius.

Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ 4 2 0 18:4 14
2. Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 3 2 1 13:9 11
3. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 1 2 3 10:19 5
4. „Klevas-Šiauliai“ 1 0 5 9:18 3

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting