Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Reguliariosios Lietuvos vyrų čempionato kovos jau pasibaigė - didžiausia konkurencija vyko tarp Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ ir Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ ekipų dėl galimybės dalyvauti finale. Jų rungtynės pasibaigė lygiosiomis, rezultatu 1:1. Čempionato lyderiai Vilniaus „Ardas–Rudamina“ vaikinai nugalėjo Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ rezultatu 6:0, o Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ atsisakius ryngtyniauti paskutinėse varžybose, Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ komandai užskaityta pergalė rezultatu 3:0.

rtuiow

Alfredo Pliadžio nuotrauka

Tokie rezultatai nulėmė, kad dėl 1-2 vietos kovos Vilniaus „Ardas–Rudamina“ ir Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ komandos, o dėl 3-4 vietos kovos Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ ir Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ komandos. Finalinės rungtynės vyksta iki dviejų pergalių.

 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting