Lietuvos vyrų čempionato II ratas prasidėjo Vilniuje. Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“ komanda toliau keliauja be pralaimėjimų. Širvintiškiai šį kartą nugalėjo Vilniaus „Ardas-Rudamina“ komandą rezultatu 25:3, o kolegas iš Širvintų SC komandos nugalėjo rezultatu 8:3. Dvi pergales į savo sąskaitą pridėjo Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“vaikinai, kurie šiuo metu turi 15 turnyrinės lentelės taškų ir yra įsitvirtinę II turnyrinės lentelės pozicijoje. Žuvėdriškiai nugalėjo Vilniaus „Ardas-Rudamina“ vaikinus rezultatu 8:2, o Šiaulių „Ginstrektė“ vaikinus nugalėjo rezultatu 5:4 po itin atkaklių rungtynių! Žuvėdriškiai įmušė keturis įvarčius antrojo ir trečiojo kėlinio metu, tačiau Šiauliečiai kolegas prisivijo ketvirto kėlinio metu, bet išlyginti rungtynių rezultato nebepavyko. Kitose rungtynėse Šiauliečiai nugalėjo Širvintų SC vaikinus rezultatu 8:1. Visi rungtynių rezultatai čia.