Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1
                   
Šių metų spalio 18 dieną, 19 valandą įvyko pirmos oficialios rungtynės prie „Musco Lighting Europe“ dirbtinio apšvietimo.
Aikštėje susitiko Širvintų „Inta - Baltic Champignons“ ir Vilniaus SK “Ardas - Rudamina“ ekipos. 
                                 
25-ąją minutę širvintiškis Arvydas Bilotas(5), pats apsivaręs paskutinį gynėją, likęs prieš vartininką vienas metimu įmušė pirmąjį rungtynių įvartį. Po pirmojo kėlinio rezultatu 1 : 0 pirmavo Širvintų „Inta - Baltic Champignons“ komanda, kuri 38-ąją minutę jau pirmavo 2 : 0. Po rezultatyvaus Giedriaus Adomavičiaus (9) perdavimo įvartį įmušė Daumantas Matulevičius(2).
                                  
Po minutės (39-ąją minutę) įvartį įmušė vilnietis Tomas Kušlevič(8). 45-ąją minutę žalią kortelę gavo širvintiškis Giedrius Adomavičius(9) už netaisyklingai įmuštą įvartį ir ginčus su teisėjais. 46-ąją minutę Vilniaus SK “Ardas - Rudamina“ žaidėjas Artūras Zaleckis(14) išlygino rezultatą įmušdamas antrajį komandinį įvartį. 48-ąją minutę žalią, o po kelių sekundžių ir geltoną, kortelę už ginčus su teisėjais gavo Kęstutis Mikutis, kuris iš aikštės buvo pašalintas 15-kai minučių. 54-ąją minutę žalią kortelę gavo antro rungtynių įvarčio autorius, Daumantas Matulevičius(2), už tai, kad teisėjui sušvilpus švilpuku atliko pavojingą mušimą į vartus.
                                  
 60-ąją minutę širvintiškiai suklydo savoje zonoje ir vilniečiams uždirbo mažąjį kampinį, kurį realizavo Artūras Zaleskis(14) ir Vilniaus SK “Ardas - Rudamina“ komandai išplėšė pergalę.
                                  
 Širvintiškiai iki rungtynių pabaigos kovojo, bet pritrūko užsispyrimo ir sėkmės. Rungtynės baigėsi rezultatu 3 : 2, laimėjo Vilniaus SK “Ardas - Rudamina“ komanda.

Komentarai  

0 #1 ziurovas 2013-11-04 09:10
sveiki
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts