Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Šių metų spalio 18 dieną, 19 valandą įvyko pirmos oficialios rungtynės prie „Musco Lighting Europe“ dirbtinio apšvietimo.
Aikštėje susitiko Širvintų „Inta - Baltic Champignons“ ir Vilniaus SK “Ardas - Rudamina“ ekipos.

25-ąją minutę širvintiškis Arvydas Bilotas(5), pats apsivaręs paskutinį gynėją, likęs prieš vartininką vienas metimu įmušė pirmąjį rungtynių įvartį. Po pirmojo kėlinio rezultatu 1 : 0 pirmavo Širvintų „Inta - Baltic Champignons“ komanda, kuri 38-ąją minutę jau pirmavo 2 : 0. Po rezultatyvaus Giedriaus Adomavičiaus (9) perdavimo įvartį įmušė Daumantas Matulevičius(2).

Po minutės (39-ąją minutę) įvartį įmušė vilnietis Tomas Kušlevič(8). 45-ąją minutę žalią kortelę gavo širvintiškis Giedrius Adomavičius(9) už netaisyklingai įmuštą įvartį ir ginčus su teisėjais. 46-ąją minutę Vilniaus SK “Ardas - Rudamina“ žaidėjas Artūras Zaleckis(14) išlygino rezultatą įmušdamas antrajį komandinį įvartį. 48-ąją minutę žalią, o po kelių sekundžių ir geltoną, kortelę už ginčus su teisėjais gavo Kęstutis Mikutis, kuris iš aikštės buvo pašalintas 15-kai minučių. 54-ąją minutę žalią kortelę gavo antro rungtynių įvarčio autorius, Daumantas Matulevičius(2), už tai, kad teisėjui sušvilpus švilpuku atliko pavojingą mušimą į vartus.

60-ąją minutę širvintiškiai suklydo savoje zonoje ir vilniečiams uždirbo mažąjį kampinį, kurį realizavo Artūras Zaleskis(14) ir Vilniaus SK “Ardas - Rudamina“ komandai išplėšė pergalę.

Širvintiškiai iki rungtynių pabaigos kovojo, bet pritrūko užsispyrimo ir sėkmės. Rungtynės baigėsi rezultatu 3 : 2, laimėjo Vilniaus SK “Ardas - Rudamina“ komanda.