Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1
Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate prasidėjo 2013-2014 metų čempionato pusfinalis. Šiame etape komandos sužais dvejas rungtynes, o nugalėtoją lems geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių santykis.

 Pusfinalyje susitinka Vilniaus „Ardas-Rudamina“ (1 vieta reguliariajame sezone) su Vilniaus „Žuvėdra-Tauru“ (4) ir Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ (2) su „Šiauliais“ (3).

Penktadienį Rudaminoje įvyko pirmosios rungtynės tarp sostinės atstovų. Po atkaklios kovos mačą rezultatu 2:0 (1:0) laimėjo „Ardas-Rudamina“. Pirmajame kėlinyje aktyviau rungtyniavo „Žuvėdra-Tauras“, bet 33 minutę Artūras Zaleskis pasinaudojo varžovų gynėjų klaida ir išvedė savo komandą į priekį.

Po pertraukos kiek pavargo „Žuvėdros-Tauro“ lyderis Karolis Asanavičius ir „Ardas-Rudamina“ tvirtai perėmė iniciatyvą. Reguliariojo sezono nugalėtojai galėjo pasižymėti ne kartą, bet niekaip negalėjo pramušti varžovų vartininko Tado Bosikio. Tai pavyko padaryti tik 70-ąją minutę Andrejui Beinarovičiui.

Kita pusfinalio pora savo seriją pradės gegužės 24 d. 14.15 val. maču Šiauliuose. Abiejų porų atsakomųjų rungtynių datos dar nėra patvirtintos.

Komentarai  

0 #2 ziurovas 2 2014-05-19 19:26
Ir zuvedros vartininko vardas ne Tomas , o Tadas ;-)
Cituoti
+1 #1 ziurovas 2014-05-19 16:27
Sveiki. Ir vel juoku maiselis musu federacijoje, jei neklystu. Jei klystu - didelis ATSIPRASAU. Man atrodo pirmaji ivarti imuse ne Arturas Zaleckis.
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts