Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate prasidėjo 2013-2014 metų čempionato pusfinalis. Šiame etape komandos sužais dvejas rungtynes, o nugalėtoją lems geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių santykis.

Pusfinalyje susitinka Vilniaus „Ardas-Rudamina“ (1 vieta reguliariajame sezone) su Vilniaus „Žuvėdra-Tauru“ (4) ir Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ (2) su „Šiauliais“ (3).

Penktadienį Rudaminoje įvyko pirmosios rungtynės tarp sostinės atstovų. Po atkaklios kovos mačą rezultatu 2:0 (1:0) laimėjo „Ardas-Rudamina“. Pirmajame kėlinyje aktyviau rungtyniavo „Žuvėdra-Tauras“, bet 33 minutę Artūras Zaleskis pasinaudojo varžovų gynėjų klaida ir išvedė savo komandą į priekį.

Po pertraukos kiek pavargo „Žuvėdros-Tauro“ lyderis Karolis Asanavičius ir „Ardas-Rudamina“ tvirtai perėmė iniciatyvą. Reguliariojo sezono nugalėtojai galėjo pasižymėti ne kartą, bet niekaip negalėjo pramušti varžovų vartininko Tado Bosikio. Tai pavyko padaryti tik 70-ąją minutę Andrejui Beinarovičiui.

Kita pusfinalio pora savo seriją pradės gegužės 24 d. 14.15 val. maču Šiauliuose. Abiejų porų atsakomųjų rungtynių datos dar nėra patvirtintos.