Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2013-2014 metų Lietuvos vyrų čempionato pusfinalyje kovas pradėjo antroji pusfinalio pora. Per pirmąsias rungtynes „Šiauliai“ savo aikštėje pralaimėjo Širvintų „Intai-Baltic Champingnons“ 0:2 (0:1).

Pirmajame kėlinyje širvintiškiams įvartį iš žaidimo pelnė Domantas Matulevičius, o 64-ąją minutę Žygimantas Balsiukas po mažojo kampinio įtvirtino savo komandos pranašumą.

Žaliosiomis kortelėmis per šias rungtynes buvo įspėti Arvydas Bilotas (11 min.; „Inta-Baltic Champingnons“) ir Vitas Guziejus (25 min.; „Šiauliai“).

Kitoje pusfinalio poroje susitinka Vilniaus „Ardas-Rudamina“ ir Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“. Pirmąsias rungtynes rezultatu 2:0 laimėjo „Ardas-Rudamina“.

Pusfinalio serijų laimėtojus lems per abejas rungtynes pelnytų įvarčių santykis.