Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2015 m. Lietuvos uždarų patalpų vyrų B diviziono čempionais tapo Vilniaus „Žuvėdros–Tauro–Plaunu Pats“ riedulininkai, aplenkę dvi Širvintų SM komandas.

Prieš baigiamąsias varžybas turnyro lentelėje sostinės komanda lenkė Širvintų SM-2 ekipą vos 1 tašku ir buvo sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau. Širvintų SM pirmoji ekipa nuo vilniečių atsiliko 3 taškais, bet taip pat turėjo vienerias rungtynes atsargoje.

Vis dėlto intriga gyvavo labai trumpai. Užteko 2 rungtynių ir viskas tapo aišku. Per pirmąsias „Žuvėdra–Tauras–Plaunu Pats“ sutriuškino Širvintų SM-2 net 8:0, per antrąsias Daugų „Nansen klubas“ atėmė 2 taškus iš Širvintų SM (3:3) ir Vilniaus komanda jau galėjo džiaugtis čempionės titulu!

Netrukus paaiškėjo, kad Širvintų SM-2 išsaugos antrąją vietą, o širvintiškių pirmosios ekipos žaidėjams liko tenkintis trečiąja pozicija.

Ketvirtąją vietą čempionate užėmė Kauno „Tauras-Veršvai“, penktąją - „Nansen klubas“. Šių komandų paskutinėje tarpusavio dvikovoje pergalę rezultatu 6:5 šventė Daugų ekipa, o prie jos pergalės net 4 įvarčiais (visais iš mažųjų kampinių!) prisidėjo Mantas Makauskas.

Šeštoji vieta čempionate atiteko Joniškio SC–ŽŪM riedulininkams.

Baigiamųjų varžybų rezultatai
Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Plaunu Pats“ – Širvintų SM-2 8:0 (5:0)
Daugų „Nansen klubas“ – Širvintų SM 3:3 (1:2)
Joniškio SC–ŽŪM – Kauno „Tauras–Veršvai“ 4:9 (2:3)
Širvintų SM-2 – Daugų „Nansen klubas“ 1:0 (1:0)
Širvintų SM – Joniškio SC–ŽŪM 8:3 (2:2)
Daugų „Nansen klubas“ – Kauno „Tauras–Veršvai“ 6:5 (3:2)

Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Plaunu Pats“ 7 2 1 81:29 23
2. Širvintų SM-2 7 1 2 43:32 22
3. Širvintų SM 6 3 1 59:37 21
4. Kauno „Tauras–Veršvai“ 3 1 7 60:73 10
5. Daugų „Nansen klubas“ 2 2 6 24:53 8
6. Joniškio SC–ŽŪM 0 1 9 36:79 1

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo čempionų lyderis E. Stankevičius, įmušęs 4 įvarčius į Širvintų SM-2 vartus ir padidinęs savo sąskaitą iki 32 taiklių smūgių!

Būtent šiam riedulininkui atiteko ir geriausio „Žuvėdros–Tauro–Plaunu Pats“ žaidėjo titulas. Kitų komandų geriausiais žaidėjais buvo pripažinti šie sportininkai: Arminas Stanišauskas (Širvintų SM-2), Ernestas Bilotas (Širvintų SM), Ignas Balbatunovas („Tauras-Veršvai“), Mantas Makauskas („Nansen klubas“) ir Ričardas Mizgiris (Joniškio SC-ŽŪM).

Pridėti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Saugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

Veiklos partneriai

 

UAB Salduvės viešbutis
Green Hotel
Park Inn