2014-2015 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate toliau įspūdingą formą demonstruoja Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ riedulininkai. Per rungtynes Rudaminoje jie į savo sąskaitą įsirašė dar dvi įspūdingas pergales ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą.


Sostinės derbį „Ardas-Rudamina“ laimėjo net 8:3 (A. Pliadžio nuotr.)

DIDELĖ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Iš pradžių „Ardas-Rudamina“ nušlavė Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“ net 8:3, o po to palaužė ir buvusią čempionato lyderę Širvintų „Intą-Baltic Champignons“ rezultatu 3:1.

Sužaidus 10 turų komandos turnyro lentelėje pasidalino į dvi dalis. Viršutinėje po 17 taškų turi „Ardas-Rudamina“ ir „Inta-Baltic Champignons“, o apatinėje - po 11 taškų surinkę „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ ir „Šiauliai-Klevas“.

Per baigiamuosius reguliariojo sezono turus Šiauliuose birželio 6-ąją abi pirmaujančios ekipos kovos su žemiau esančiomis ir išsiaiškins pusfinalio poras.

Ateinantį savaitgalį abi Lietuvos čempionate pirmaujančios komandos praleis Kroatijos sostinėje Zagrebe. Ten vyks Europos klubų čempionų taurės 5-ojo diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge III) čempionatas, o Lietuvos klubų varžovais bus Bulgarijos, Graikijos, Kroatijos, Slovėnijos ir Vengrijos ekipų riedulininkai.

Rungtynių statistika

Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ – „Šiauliai-Klevas“ 2:0 (1:0)
Įvarčiai: 1:0 D. Jackevičius (12), 2:0 D. Lekys (36).
Žalioji kortelė: V. Kringelis (26; „Šiauliai-Klevas“).
Geltonoji kortelė: I. Pabijanskas (57; „Šiauliai-Klevas“)
Teisėjai: A. Macijauskas, M. Gžibovskis.

Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 3:8 (1:2)
Įvarčiai: 0:1 V. Kočkinas (9 iš mk), 0:2 V. Rincevičius (25), 1:2 I. Balbatunovas (26), 1:3 T. Kušlevičius (38), 1:4 V. Kočkinas (41), 1:5 V. Jankevičius (45 iš mk), 1:6 K. Mikutis (50), 2:6 Č. Pašnikovičius (51), 3:6 Č. Pašnikovičius (53), 3:7 A. Zaleskis (55), 3:8 V. Jankevičius (58).
Teisėjai: R. Chmeliauskas, M. Tarasovas.

Vilniaus „Ardas-Rudamina“ – Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ 3:1 (1:1)
Įvarčiai: 1:0 V. Kočkinas (13), 1:1 D. Jackevičius (16), 2:1 T. Kušlevičius (41 iš mk), 3:1 V. Jankevičius (60 iš mk).
Žaliosios kortelės: P. Pušklevičius (26; „Inta-Baltic Champignons“), G. Andrulionis (48; „Ardas-Rudamina“).
Teisėjai: A. Macijauskas, J. Suchockis.

Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ - „Šiauliai-Klevas“ 2:1 (1:0)
Įvarčiai: 1:0 I. Balbatunovas (9), 1:1 V. Kringelis (37), 2:1 I. Balbatunovas (56).
Žaliosios kortelės: R. Galkus (6; „Šiauliai-Klevas“), M. Schumacheris (8; „Žuvėdra-Tauras-CTLF“), T. Lakštauskas (19; „Žuvėdra-Tauras-CTLF“), V. Kringelis (25; „Šiauliai-Klevas“).
Geltonosios kortelės: K. Asanavičius (35; „Žuvėdra-Tauras-CTLF“), M. Spalgėnas (35; „Šiauliai-Klevas“) Č. Pašnikovičius (59; „Žuvėdra-Tauras-CTLF“)
Teisėjai: R. Chmeliauskas, M. Tarasovas.

Artimiausių rungtynių tvarkaraštis

2015 m. birželio 6 d. (šeštadienis)
Žolės riedulio stadionas (Pumpučių g. 19, Šiauliai)
10.00 Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“
11.30 „Šiauliai-Klevas“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“
13.30 „Šiauliai-Klevas“ – Širvintų „Inta-Baltic Champignons“
15.00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“

Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 5 2 3 26:18 17
2. Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ 5 2 3 16:11 17
3. „Šiauliai–Klevas“ 3 2 5 11:15 11
4. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 3 2 5 19:28 11

Rezultatyviausi žaidėjai

7 įvarčiai: I. Balbatunovas („Žuvėdra–Tauras–CTLF“);
5 įvarčiai:
Č. Pašnikovičius („Žuvėdra–Tauras–CTLF“);
4 įvarčiai:
V. Jankevičius („Ardas–Rudamina“), V. Kočkinas („Ardas–Rudamina“), T. Kušlevičius („Ardas–Rudamina“), D. Matulevičius („Inta–Baltic Champignons“);
3 įvarčiai: D. Jackevičius („Inta–Baltic Champignons“), V. Kringelis („Šiauliai–Klevas“), E. Stankevičius („Žuvėdra–Tauras–CTLF“), J. Suchockis („Šiauliai–Klevas“), R. Voitechovskis („Ardas–Rudamina“), A. Zaleskis („Ardas–Rudamina“);
2 įvarčiai: A. Mankovskis  („Ardas–Rudamina“), M. Pocevičius („Klevas–Šiauliai“), V. Rincevičius („Ardas–Rudamina“), E. Ruseckas („Inta–Baltic Champignons“);
1 įvartis: G. Adomavičius („Inta–Baltic Champignons“), G. Andrulionis („Ardas–Rudamina“), K. Asanavičius („Žuvėdra–Tauras–CTLF“), J. Bagdonavičius („Žuvėdra–Tauras–CTLF“), Ž. Balsiukas („Inta–Baltic Champignons“), D. Barzinskas („Šiauliai–Klevas“), A. Bilotas („Inta–Baltic Champignons“), D. Chachaluška („Ardas–Rudamina“), R. Galkus („Šiauliai–Klevas“), E. Khursas („Ardas–Rudamina“), T. Lakštauskas („Žuvėdra–Tauras–CTLF“), D. Lekys („Inta–Baltic Champignons“), L. Mažulis („Inta–Baltic Champignons“), K. Mikutis („Ardas–Rudamina“), T. Pabijanskas („Klevas–Šiauliai“), S. Schumacheris („Žuvėdra–Tauras–CTLF“), A. Šarka („Inta–Baltic Champignons“), D. Varnas („Inta–Baltic Champignons“).