Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2014-2015 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato didžiojo finalo serija antrosiomis rungtynėmis nesibaigė. Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ nugalėjo Vilniaus „Ardą–Rudaminą“ 3:2 (3:0) ir išlygino serijos iki 2 pergalių rezultatą - 1:1. Pirmąsias rungtynes Rudaminoje net 5:1 laimėjo „Ardas–Rudamina“.


„Inta-Baltic Champignons“ pirmąjį kėlinį laimėjo 3:0 (A. Pliadžio nuotr.).

Šį kartą lygi kova vyko pusę pirmojo kėlinio, tačiau po to Širvintų komanda vieną po kito realizavo du mažuosius kampinius ir įgijo solidžią persvarą. Lyg to būtų negana - paskutinėmis kėlinio akimirkomis „Inta-Baltic Champignons“ surengė greitą ataką, kurią taikliu smūgiu užbaigė Andrius Šarka.

Vis dėlto „Ardas–Rudamina“ baltos vėliavos neiškėlė ir po pertraukos ėmė spausti jaunesnius varžovus. 44 min. vilniečiai pagaliau uždirbo pirmą mažąjį kampinį ir jį iš karto įvarčiu pavertė Aleksandras Mankovskis.

Vėliau širvintiškiams kurį laiką pavyko atmušinėti varžovų atakas, bet 60 min. Vitalijus Rincevičius pasinaudojo dar vienu mažuoju kampiniu ir sušvelnino savo ekipos atsilikimą iki minimumo.

Paskutiniąsias 10 min. Vilniaus komanda žaidė „va-bank“, todėl ir pati susikūrė progų trečiajam įvarčiui pelnyti, ir „Inta-Baltic Champignons“ galėjo varžovus nubausti kontratakose. Vis dėlto abiejų komandų puolėjams trūko tikslumo arba nepavykdavo įveikti vartininkų.

Tad Lietuvos čempionato aukso medalių likimas paaškės lemiamose - trečiosiose - rungtynėse. Jos vyks birželio 19 d. 19 val. Rudaminoje.

Rungtynių statistika

Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 3:2 (3:0)
Įvarčiai: 1:0 G. Adomavičius (16 iš mk), 2:0 Ž. Balsiukas (21 iš mk), 3:0 A. Šarka (35), 3:1 A. Mankovskis (44 iš mk), 3:2 V. Rincevičius (60 iš mk).
Geltonosios kortelės: Ž. Balsiukas (11; „Inta-Baltic Champignons“), D. Lekys (55; „Inta-Baltic Champignons“).
Teisėjai: M. Navickas, J. Suchockis.

Komentarai  

0 #14 Pin. kodas. 2015-06-16 11:16
:lol: :lol: :lol: Šaunu kokios diskusijos vyksta. Ekspertai visi čia rašo. Kas galima ko negalima. Vasara jau visi sezonai baigti, visų sporto šakų, o jūs čia cirkus darot. Treneriai turi tartis dėl finalo varžybų:) datų, ir laiko. Rudieni užbaigsit savo super čempionatus moterų ir vyrų :lol:
Cituoti
-2 #13 Ugnė 2015-06-16 09:37
Gerb. Elidijau. Vistiek nematau, jog rašyčiau, kad žaisti negali? (...Nes tai nėra komanda, kuri finalams pasikviečia keletą baltarusų... ) žodžiai mano, bet juose niekaip negaliu įžvelgti žodžių NEGALI ŽAISTI. :o Viešai postringauti apie kažką, apie ką yra pakankamai, galiu kiek tik noriu.
Cituoti
+1 #12 Mačiau, žinau, sakau 2015-06-16 08:04
Gerbiamasis/-oji A, jei seniai nesilankėte kitos sporto šakos varžybuose tai sakau, aikštės teritorijoje (tribūnuose) alkoholį vartotį draudžiama, nebent tam yra įrengtos specialiai tam pritaikytos vietos (kavinė, baras ir t.t.) O Vilniaus žolės riedulio aikštė yra MOKYKLOS teritorijoje, tai čia juo labiau negalima vartoti alkoholio.
Nekalbant apie alų (nuo jo žmonės taip neapsineša) tribūnuose buvo geriama degtinė, kai aplinkui buvo tikrai nemažai nepilnamečių ar mažų vaikų.
O sirgaliai tiesiog sau prisidarė gėdos kalbėdami nesąmones, vartodami keiksmažodžius ir replikuodami į teisėjų pusę. Teisėjai ir sirgaliai (kurie palaikė ne jūsų komandą) tikrai nėra kalti, kad jūsų komanda žaidė ne stabilioje būsenoje ir nesugebėjo susižaist :)
Cituoti
+2 #11 Elidijus 2015-06-16 08:02
Šie žodžiai pirmame įraše kieno? - ...Nes tai nėra komanda, kuri finalams pasikviečia keletą baltarusų... Rašant kažką ("finalams pasikviečia") bent reiktu pradžiai įsisąmoninti į žodžių prasmę, o tik paskui viešai postringauti apie kažką, apie ką yra pakankamai informacijos :)
Cituoti
-1 #10 Ugnė 2015-06-16 05:46
Neprisimenu, jog sakyčiau, kad jie NEGALI ŽAISTI. Ar ne taip??? Kokie jūs protingi.. Labai atsiprašau, bet pasidomėti pas tėtį negaliu, nes jo tiesiog nėra tarp mūsų gyvųjų. Kaip gaila, kad suklydote ir tiesiog visai nepataikėte.
Cituoti
+3 #9 Elidijus 2015-06-15 20:48
Ugne-tau pastaba del baltarusu-pasidomek pas teti del varzybu nuostatu-zaidejai,ar vietos ar uzsienieciai,negali zaisti finalu serijoje,jei nera regul.sezone suzaide 50% rungtyniu. Ir jei jauniems,pilniems jegu sirvintiskiams kelia baime 2 finale zaidziantys uzsenieciai,tai reiktu ne aplinkybese ieskoti pasiteisinimu,o patiems i pati zaidima ir savo sportini pasirengima ziureti kitaip.
Cituoti
-6 #8 Giedre 2015-06-15 13:57
Galėtume :P
Cituoti
+2 #7 A. 2015-06-15 13:35
:DD Rafinuotos mergaites, kurios turbut uzmirso, kad visose varzybose yra vartojamas alus is sirgaliu puses. Zinoma galima ir be jo, bet ar cia blogai? per varzybas isgerti alaus ir palaikyti savo komandos? :D tai gal uzdrauskime alu per visas varzybas? :)
Cituoti
+2 #6 Giedre 2015-06-15 13:18
A. niekas nedraudžia sirgti už savo favoritus, bet nereikia grasinti kitos komandos sirgaliams ir juolab niekinti priešininkus "persivartojus" svaigialų:-)
Cituoti
+7 #5 Ugnė 2015-06-15 13:06
Ponas/ponia A. nereikia bijoti savo nuomonės ir slėptis po slapyvardžiu, nebent neesate užtikrinti tuo ką sakote. Giedrė minėjo aibes KEIKSMŲ, o ne aibes RYKSMŲ, kurie sklinda iš alkoholio pertekliaus burnų, MOKYKLOS TERITORIJOJE. Savo mėgstamą komandą galima palaikyti ir be keiksmažodžių skambančių iš vyrų lūpų, kurie yra skirti merginoms palaikančioms kitą komandą.
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting