2014-2015 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato didžiojo finalo serija antrosiomis rungtynėmis nesibaigė. Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ nugalėjo Vilniaus „Ardą–Rudaminą“ 3:2 (3:0) ir išlygino serijos iki 2 pergalių rezultatą - 1:1. Pirmąsias rungtynes Rudaminoje net 5:1 laimėjo „Ardas–Rudamina“.

„Inta-Baltic Champignons“ pirmąjį kėlinį laimėjo 3:0 (A. Pliadžio nuotr.).

Šį kartą lygi kova vyko pusę pirmojo kėlinio, tačiau po to Širvintų komanda vieną po kito realizavo du mažuosius kampinius ir įgijo solidžią persvarą. Lyg to būtų negana - paskutinėmis kėlinio akimirkomis „Inta-Baltic Champignons“ surengė greitą ataką, kurią taikliu smūgiu užbaigė Andrius Šarka.

Vis dėlto „Ardas–Rudamina“ baltos vėliavos neiškėlė ir po pertraukos ėmė spausti jaunesnius varžovus. 44 min. vilniečiai pagaliau uždirbo pirmą mažąjį kampinį ir jį iš karto įvarčiu pavertė Aleksandras Mankovskis.

Vėliau širvintiškiams kurį laiką pavyko atmušinėti varžovų atakas, bet 60 min. Vitalijus Rincevičius pasinaudojo dar vienu mažuoju kampiniu ir sušvelnino savo ekipos atsilikimą iki minimumo.

Paskutiniąsias 10 min. Vilniaus komanda žaidė „va-bank“, todėl ir pati susikūrė progų trečiajam įvarčiui pelnyti, ir „Inta-Baltic Champignons“ galėjo varžovus nubausti kontratakose. Vis dėlto abiejų komandų puolėjams trūko tikslumo arba nepavykdavo įveikti vartininkų.

Tad Lietuvos čempionato aukso medalių likimas paaškės lemiamose - trečiosiose - rungtynėse. Jos vyks birželio 19 d. 19 val. Rudaminoje.

Rungtynių statistika

Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 3:2 (3:0)
Įvarčiai: 1:0 G. Adomavičius (16 iš mk), 2:0 Ž. Balsiukas (21 iš mk), 3:0 A. Šarka (35), 3:1 A. Mankovskis (44 iš mk), 3:2 V. Rincevičius (60 iš mk).
Geltonosios kortelės: Ž. Balsiukas (11; „Inta-Baltic Champignons“), D. Lekys (55; „Inta-Baltic Champignons“).
Teisėjai: M. Navickas, J. Suchockis.