Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Baigėsi 2014-2015 metų Lietuvos klubų žolės riedulio sezonas. Paskutiniuosius medalius iškovojo „Šiaulių-Klevo“ riedulininkai, savo aikštėje 5:1 (2:0) nugalėję Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“, ir laimėję mažojo finalo seriją 2:0. Pirmąsias rungtynes Vilniuje šiauliečiai laimėjo tik po baudinių serijos 4:1.


Trečiosios vietos laimėtojai (J. Juodytės nuotr.).

Lietuvos čempionate trečąiąją vietą šiauliečiai užėmė jau trečiąjį kartą iš eilės.

Antrąsias rungtynes vilniečiai pradėjo labai aktyviai ir jau per pirmąsias 15 min. mušė net 4 mažuosius kampinius. Vis dėlto kiekvieną kartą savo komandą gelbėjo puikiai rungtyniavęs vartininkas Nikas Androšiūnas.

Svečių užsidegimui kiek aprimus šeimininkai surengė kontrataką, kurią taikliu smūgiu po uždirbto mažojo kampinio užbaigė komandos puolimo lyderis Vaidotas Kringelis. Dar iki pertraukos jis pasižymėjo antrą kartą ir įtvirtino savo ekipos pranašumą.

Po petraukos Mantvydas Pocevičius ir V. Kringelis padidino „Šiaulių-Klevo“ pranašumą iki 4:0 ir bronzos medalių likimas jau buvo nulemtas.

„Smagu, kad laimėjome medalius, tačiau prieš sezoną ir jo eigoje tikėjomės ne to. Norėjome ir turėjome žaisti finale, - po rungtynių kritiškai kalbėjo Šiaulių komandos trenerė Donata Grigienė. - Kova dėl trečiosios vietos taip pat nebuvo lengva, teko kautis iš visų jėgų. Ypač įtemptas buvo pirmasis mačas, tačiau ir antrasis, nepaisant didelio skirtumo, taip pat nebuvo lengvas.“

Rezultatyviausiu Lietuvos čempionato žaidėju tapo „Žuvėdros-Tauro-CTLF“ riedulininkas Ignas Balbatunovas, pasižymėjęs 8 kartus.

Rungtynių statistika

„Šiauliai-Klevas“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ 5:1 (2:0)
Įvarčiai: 1:0 V. Kringelis (23 iš mk), 2:0 V. Kringelis (30), 3:0 M. Pocevičius (39), 4:0 V. Kringelis (43), 4:1 Č. Pašnikovičius (43 iš mk), 5:1 M. Pocevičius (65).
Žaliosios kortelės: A. Česnulis (29; „Žuvėdra-Tauras-CTLF“), M. Kardelis (39; „Šiauliai-Klevas“), J. Suchockis (41; „Šiauliai-Klevas“).
Teisėjai: V. Bagdanskienė, R. Chmeliauskas.

Komentarai  

+1 #1 siauliai 2015-06-23 16:50
Sveikinimai komandai! Grazios ir rezultatyvios rungtynes, daugiau tokiu graziu ivarciu :-)
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting