Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniuje įvyko 2015 metų uždarų patalpų riedulio „Žalgirio“ taurės turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos, Baltarusijos klubai ir pirmą kartą atvykę svečiai iš Norvegijos.


Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmajame turnyro etape 8 komandos buvo suskirstytos į 2 grupes. Pirmojoje visiems konkurentams vilčių nepaliko „Minsk“ riedulininkai iš Baltarusijos. Jie 5:0 nugalėjo Širvintų „Intą-Baltic Champignons“, 4:0 - norvegų „Kringsja Sportsklubb“ ir net 13:1 - Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“. Antri grupėje liko širvintiškiai, 4:3 palaužę norvegus ir 6:2 - vilniečius. „Kringsja Sportsklubb“ ir „Žuvėdros-Tauro-CTLF“ dvikovą 4:3 laimėjo skandinavai.

Antrojoje grupėje pajėgiausi taip pat buvo svečiai iš Baltarusijos - Bresto „Stroitel“ riedulininkai. Jie 14:7 nugalėjo Vilniaus „Ardą-Rudaminą“, 12:1 - „Minsk-2“ ir net 23:0 - Širvintų „Ježvitą“. Antri liko vilniečiai, kurie įveikė Minsko ekipą 13:5, o Širvintų - 10:3. Per rungtynes dėl trečiosios vietos grupėje „Ježvitas“ nepaliko vilčių „Minsk-2“ 17:1.

Finaluose dėl galutinių vietų susitiko atitinkamas vietas grupėse užėmusios komandos. 7-oji vieta atiteko „Žuvėdrai-Taurui-CTLF“ po baudinių serijos 7:6 (0:0, 4:4, 3:2), palaužusiai „Minsk-2“.

Penkti liko norvegai, 5:3 (2:1) įveikę „Ježvitą“.

Mažajame finale susitikimo pajėgiausios Lietuvos komandos - „Inta-Baltic Champignons“ ir „Ardas-Rudamina“. Neseniai vykusiame Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės turnyro finale po baudinių serijos pergalę šventė vilniečiai, o šį kartą rezultatu 7:3 (3:2) nugalėjo širvintiškiai.

Didžiajame finale pagrindinis rungtynių tarp „Stroitel“ ir „Minsk“ laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1), o baudinių seriją 3:2 laimėjo Bresto riedulininkai.

Po turnyro geriausio žaidėjo prizas buvo įteiktas Mikitai Karolui iš „Stroitel“, rezultatyviausiu žaidėju tapo Ivanas Kiselevičius („Minsk“), o geriausiu vartininku išrinktas Tomas Mozūra („Inta-Baltic Champignons“). Kitų komandų geriausiai žaidėjais pripažinti Jaunius Dovsevičius („Ardas-Rudamina“), Robinas Sinuhas („Kringsja Sportsklubb“ ), Eitaras Medvedevas („Ježvitas“), Edvinas Stankevičius („Žuvėdra-Tauras-CTLF“) ir Aliaksandras Barsukonas („Minsk-2“).

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting