Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos vyrų B diviziono čempionate dar liko sužaisti dvejas rungtynes, bet 2016 metų čempionus jau galima sveikinti - jais tapo Širvintų SM riedulininkai.

Čempionai!

Romualdo Chmeliausko auklėtiniai savaitgalį per varžybas Panevėžyje iškovojo 2 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir tapo nepavejami artimiausiems persekiotojams. Širvintų komandos sąskaitoje dabar yra 22 taškai, „Panevėžio“ - 10, Kauno „Veršvų“ ir Vilniaus „Žuvėdros-Tauro-Plaunu pats“ - po 9, Daugų „Nanseno klubo“ - 0.

Visi rezultatai

„Panevėžys“ – Kauno „Veršvai“ 6:2 (1:0)
Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ – Širvintų SM 1:3 (0:0)
„Panevėžys“ – Daugų „Nanseno klubas“ 5:3 (3:3)
Širvintų SM – Kauno „Veršvai“ 10:3 (6:1)
Daugų „Nanseno klubas“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ 4:5 (0:3)
„Panevėžys“ – Širvintų SM 2:2 (1:0)

Paskutinės čempionato rungtynės bus sužaistos kovo 26 d. taip pat Panevėžyje. Jų metu šeimininkai susitiks su Kauno ir Vilniaus komandomis.

Varžybas Panevėžyje stebiojo šio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, miesto tarybos narys Arūnas Balčiūnas ir keletas miesto sporto bei verslo atstovų. Atgimusi „Panevėžio“ riedulio komanda, su žaidžiančiuoju treneriu Vytautu Rekašiumi priešakyje, jų nenuvylė - kaip ir širvintiškiai taip pat du kartus laimėjo ir kartą su čempionais sužaidė lygiosiomis. Po varžybų miesto meras kartu su LŽRF prezidentu Leonardu Čaikausku aplankė Panevėžio sporto bazes, kur jaunieji žolės riedulininkai bei atgimusi komanda galės treniruotis vasarą. Tam puikiai tinkami aikštynas prie A. Balčikonio gimnazijos ir kiek toliau nuo centro pastatyta nauja nedidelių matmenų sintetinės dangos aikštelė Rožyno progimnazijoje. Bet geriausią įspūdį visiems paliko Šaltinio progimnazijos aikštynas su žolės riedulio reikalavimus beveik atitinkančia dirbtinės dangos futbolo aikšte, kuri aptverta 3 m. aukščio tvora ir turi apšvietimo sistemą.

Komentarai  

+1 #1 siauliai 2016-03-08 08:49
Sveikinimai :)
Cituoti

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting