Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniuje įvyko 2016 metų uždarų patalpų riedulio Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės varžybos, kurių finalai dėl atkaklumo ir lygios kovos galėtų papuošti bet kurį turnyrą.

AL5 2631

Turnyro finale susitiko Vilniaus ir Šiaulių komandos (Alfredo Pliadžio nuotr.).

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Turnyro A grupėje pirmąja vietą gal kiek netikėtai užėmė Šiaulių SM „Klevas“ sportininkai, kurie 5:0 įveikė Vilniaus raj. SM auklėtinius ir sužaidė 1:1 su Širvintų „Baltic Champs“ ekipa. Širvintiškiai Vilniaus raj. SM komandą nugalėjo tik 4:0 ir liko antri.

B grupėje abejas rungtynes laimėjo ir pirmąją vietą užėmė Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“. Ši ekipa 2:0 nugalėjo Vilniaus „Ardą-Rudaminą“ ir 3:2 palaužė Širvintų SM. Pastarieji tokiu pat rezultatu 3:2 įveikė „Ardą-Rudaminą“ ir užėmė antrąją vietą,

Netikėtai dramatiškai susiklostė rungtynės dėl 5 vietos tarp Vilniaus raj. SM ir „Ardo-Rudaminos“. Pirmąjį kėlinį rajono atstovai laimėjo net 3:0, bet antrajame labiau patyrę varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą (3:3), o po to baudinių serijoje ir išplėšti pergalę (4:3).

Panašiu scenarijumi vyko ir mažojo finalo rungtynės tarp dviejų Širvintų komandų. Jau 4 min. Širvintų SM išsiveržė į priekį 2:0, bet dar iki pertraukos „Baltic Champs“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Trečiąją vietą šiai komandai atnešė Dominyko Varno 26 min. realizuotas mažasis kampinis.

Lemiamose rungtynėse dėl taurės kova vyko taip pat dramatiškai, tik nė vienai komandai nepavyko įgyti 2 įvarčių persvaros. Pirmajame kėlinyje du kartus pirmavo „Žuvėdra-Tauras“, bet „Klevas“ abu kartus išlygino rezultatą. Po pertraukos jau šiauliečiai 22 min. išsiveržė į priekį, bet 23 min. vilniečiai taip pat atsakė taikliu smūgiu ir rezultatas 3 kartą tapo lygus - 3:3. Pagrindinis rungtynių laikas taip ir baigėsi, o baudinių serijoje pergalę rezultatu 2:0 šventė „Žuvėdra-Tauras“.

Po varžybų, tradiciškai, buvo apdovanotos ne tik komandos, bet ir jų geriausi žaidėjai. Šį kartą geriausiais savo ekipose buvo išrinkti Valentinas Jankevičius („Ardas–Rudamina“), Ernestas Daukševičius (Vilniaus raj. SM), Povilas Pušklevičius (Širvintų SM), Dominykas Varnas („Baltic Champs“), Tadas Pabijanskas („Klevas“) ir Edvinas Stankevičius („Žuvėdra“).

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting