Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Baigėsi ir 2017 metų Lietuvos vyrų uždarųjų patalpų riedulio čempionatas, kurio nugalėtojais pirmą kartą istorijoje tapo „Klevo-Šiaulių“ riedulininkai. Čempionato atomazga buvo itin įdomi, net prizines vietas lėmė įmušti ir praleisti įvarčiai, o čempionai antrąją vietą užmusią komandą pranoko vos vienu įvarčiu.

PL4 2245

Šiauliečių triumfas (A. Pliadžio nuotr.).

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Paskutinę čempionato dieną visi koziriai buvo Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ rankose - sostinės komanda turnyro lentelėje lenkė šiauliečius 2 taškais, o Širvintų „Baltic Champs-Ježvitą“ - penkiais.

Vis dėlto „Žuvėdra-Tauras“ per dvejas rungtynes pelnė tik tašką - sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) su Širvintų SM ir 2:4 (0:1) pralaimėjo jau minėtam „Baltic Champs-Ježvitui“.

Tuo metu „Klevas-Šiauliai“ nugalėjo Vilniaus „Ardą-Rudaminą“ 5:1 (2:0), bet paskutinį čempionato mačą su „Baltic Champs-Ježvitu“ pralaimėjo 1:4 (0:3).

Tai reiškė, kad visos trys pirmosios komandos čempionatą užbaigė surinkusios po 16 taškų, o galutines vietas lems įmušti ir praleisti įvarčiai. Šie rodikliai ir buvo palankiausi šiauliečiams, kurie per 8 rungtynes pelnė 11 įvarčių daugiau nei praleido.

Antrąją vietą užėmė širvintiškiai, kurių įvarčių santykis buvo +10, o trečiąja turėjo tenkintis vilniečiai (+5).

Ketvirtąją vietą čempionate užėmė Širvintų SM, nors per paskutiniąsias rungtynes ir pralaimėjo 4:5 (1:1) „Ardui-Rudaminai“.

Lietuvos čempionato geriausiu žaidėju buvo išrinktas „Žuvėdros-Tauro“ narys Edvinas Stankevičius, rezultatyviausių žaidėjų įskaitoje pasidalinęs pirmąją vietą su šiauliečiu Roku Galkumi (po 15 įvarčių). Geriausio vartininko prizas buvo įteiktas Tomui Mozurai iš „Baltic Champs-Ježvito“.

Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. „Klevas-Šiauliai“ 5 1 2 31:20 16
2. Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“ 5 1 2 32:22 16
3. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ 5 1 2 25:20 16
4. Širvintų SM 1 3 3 27:31 6
5. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 1 0 7 18:40 3

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting