Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Prasidėjusiame 2017-2018 metų Lietuvos vyrų čempionate sužaisti pirmieji mačai, kuriuose netrūko aistrų.

Praeito sezono finalininkų - Širvintų „Baltic Champs–Ježvito“ ir Vilniaus „Žuvėdros–Tauro–CTLF“ - dvikovoje įspūdingą pergalę rezultatu 5:0 (0:0, 1:0, 1:0, 3:0) iškovojo titulą ginantys širvintiškiai. Puikiu „hatricku“ prie šio laimėjimo prisidėjo Giedrius Adomavičius, sugebėjęs pasižymėti 46, 48 ir 49 min.

Po pergalę į savo sąskaitą taip pat įsirašė Vilniaus „Ardas-Rudamina“ ir „Klevas-Šiauliai“, nors tarpusavio dvikovą tvirtai 3:0 (2:0, 1:0, 0:0, 0:0) laimėjo vilniečiai. Pirmuosius du įvarčius jiems pelnė Ernestas Daukševičius (11 ir 14 min.), o trečiąjį - Jevhenijus Khursas (18).

Tuo metu šiauliečiai 4:2 (1:0, 1:1, 1:0, 1:1) nugalėjo „Žuvėdrą–Taurą–CTLF“. „Klevui-Šiauliams“ po 2 įvarčius pelnė Rokas Galkus (17, 47) ir Augustas Kostiuškevičius (27, 37), o Vilniaus komandoje abukart pasižymėjo Tadas Pabijanskas (28, 55).

Deja, ketvirtosios savaitgalio rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Champs–Ježvitas“ ir „Ardas–Rudamina“, liko neužbaigtos. Vilniečiai 20 min. išsiveržė į priekį, kai baudinį realizavo Tomas Kušlevičius, tačiau jau 22 min. G. Aleknovičius rezultatą išlygino. „Ardas–Rudamina“, motyvodami, kad įvartis į jų vartus buvo pelnytas neteisingai dėl aikštės ribas neva palikusio kamuolio, paliko aikštę ir nebetęsė rungtynių. Vilniaus komanda pateikė protestą, kuris bus svarstomas Lietuvos žolės riedulio federacijos drausmės komisijos posėdyje.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting