2018-2019 metų Lietuvos vyrų čempionate pirmąsias trejas rungtynes laimėjęs Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ taip pat pajuto pralaimėjimo kartėlį. Lyderius pralaimėti rezultatu 2:3 (0:0, 1:2, 0:0, 1:1) privertė Vilniaus „Ardas-Rudamina“.

Po lygaus pirmojo kėlinio nugalėtojai iniciatyvą perėmė antrajame. 21 min. juos į priekį išvedė Tomas Kušlevičius. Jau 23 min. „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ atsakė taikliu Marcuso Neumanno smūgiu, bet 26 min. pranašumą „Ardui-Rudaminai“ sugrąžino Siarhejus Miševičius.

Ketvirtajame kėlinyje (48) tas pats žaidėjas pelnė dar vieną įvartį ir dar labau sustiprino „Ardo-Rudaminos“ pozicijas.

54 min. M. Naumannas realizavo mažąjį kampinį, atgaivino intrigą rungtynėse, bet išsigelbėti nuo pralaimėjimo „Žuvėdrai-Taurui-CTLF“ vis dėlto nepavyko.

10.13 15:00 „Klevas–Šiauliai“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“; Šiauliai
10.14 11:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“; Vilnius
10.20 12:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“; Vilnius
10.20 14:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - „Klevas–Šiauliai“; Vilnius
10.21 17:30 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“; Vilnius