2019 metų Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų tvarkaraščiai

Moterų A divizionas

Rugsėjis

09.11 18:00 Šiaulių „Akademija“ - Kelmės SK „Aušra“ (Šiauliai) 2:0
09.14 13:00 Kelmės SK „Aušra“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai) 1:0
09.14 15:00 Šiaulių „Akademija“ - „Širvintų SC–Inta“ (Šiauliai) 1:1

09.15 16:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius) 0:0
09.19 18:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ (Šiauliai) 0:3

09.19 19:00 „Širvintų SC–Inta“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius) 1:1

09.20 18:00 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - Kelmės SK „Aušra“ (Šiauliai) 9:0
09.22 13:00 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - „Širvintų SC–Inta“  - (Šiauliai) 14:2

09.27 19:00 „Širvintų SC–Inta“ - Kelmės SK „Aušra“ - (Vilnius) 1:1 
09.28 13:00 „Širvintų SC–Inta“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius) 0:2

09.28 15:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Kelmės SK „Aušra“ (Vilnius) 6:0
09.29 14:00 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai) 1:2
 

Spalis

10.02 18:00 Kelmės SK „Aušra“ - Šiaulių „Akademija“ (Šiauliai) 0:3
10.04 18:00  Kelmės SK „Aušra“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Šiauliai) 0:12

10.06 15:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Vilnius) 0:3

10.10 19:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - „Širvintų SC–Inta“ (Vilnius) 1:1
10.11 18:00  Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Šiaulių „Akademija“ (Šiauliai) 2:2
10.12 13:00  Kelmės SK „Aušra“ - „Širvintų SC–Inta“ (Šiauliai) 0:4

10.12 11:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai) 6:0
10.13 13:00  Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - „Širvintų SC–Inta“ (Šiauliai) 6:0

 

Birželis (planuojamas rungtynių tvarkaraštis)

06.07 11:00 Šiaulių „Ginstrekte – ŠSG“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ (Šiauliai)

06.07 13:00 Šiaulių „Akademija“ - Širvintų SC – „Inta“ (Šiauliai)

06.13 11:00 Šiaulių „Ginstrekte – ŠSG“ - Šiaulių „Akademija“ (Šiauliai) 

06.13 16:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ - Širvintų SC – „Inta“ (Vilnius)

06.14 11:00 Šiaulių „Ginstrekte – ŠSG“ - Širvintų SC – „Inta“ (Vilnius) 

06.14 13:00 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ (Šiauliai) 

06.20 A1-A2 ir A3-A4

06.21 A2-A1 ir A4-A3

06.26 Trečios superfinalo rungtynės, jeigu jų reikėtų 

 

Moterų B divizionas

Rugsėjis
09.13 17:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių sporto gimnazija (Šiauliai) 3:5

09.17 18:00 Širvintų SC - Kauno „Tauras-veršvai“ (Vilnius) 2:0

09.26 17:00 Šiaulių sporto gimnazija - Šiaulių „Akademija“ (Šiauliai) 3:3
09.26 17:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Širvintų SC (Vilnius) 1:5

Spalis
10.05 11:00 Šiaulių „Akademija“ - Kauno „Tauras-Veršvai“ (Šiauliai) 8:1
10.05 12:30 Šiaulių sporto gimnazija - Širvintų SC (Šiauliai) 0:2
10.05 14:30 Šiaulių „Akademija“ - Širvintų SC (Šiauliai) 1:3
10.05 16:00 Šiaulių sporto gimnazija - Kauno „Tauras-Veršvai“ (Šiauliai) 3:0

 

Birželis (planuojamas rungtynių tvarkaraštis)

06.06 11:00 Kauno „Tauras-Veršvai“- Šiaulių sporto gimnazija (Vilnius)

06.06 13:00 Širvintų SC - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)

06.06 16:00 Širvintų SC – ŠSG“ - Šiaulių sporto gimnazija (Vilnius)

06.06 18:00 Kauno „Tauras-Veršvai“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)

06.10 17:00 A5-B3

06.11 17:00 B1-B2

06.17 17:00 Atkrintamųjų nugalėtojas 1 - Atkrintamųjų nugalėtojas 2

06.18 17:00 Atkrintamųjų pralaimėtojas 1 - Atkrintamųjų pralaimėtojas 2

 

Vyrų A divizionas

Rugsėjis

09.08 11:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius) 2:0
09.14 13:00 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ - Šiaulių „Gintrastrekte-Universitetas“ (Rudamina) 6:1
09.15 11:00 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“  - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Rudamina) 2:1
09.15 14:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“  - Šiaulių „Gintrastrekte-Universitetas“ (Vilnius) 4:0

09.21 11:00 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“  - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Rudamina) 2:7
09.22 15:00 Šiaulių „Gintrastrekte-Universitetas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai) 1:2
09.28 11:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Vilnius) 2:4
09.29 12:00 Šiaulių „Gintrastrekte-Universitetas“ - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Šiauliai) 4:0

Spalis

10.06 17:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Gintrastrekte-Universitetas“ (Vilnius) 3:1
10.12 11:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Vilnius) 4:7
10.12 17:00 Šiaulių „Gintrastrekte-Universitetas“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Šiauliai) 1:4
10.13 11:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Vilnius) 3:0

 

Birželis (planuojamas rungtynių tvarkaraštis)

06.07 11:00 Širvintų „Baltic Champs – Ježvitas“ - Šiaulių „Ginstrekte – Universitetas“ (Vilnius)

06.07 15:00 Vilniaus SK „Ardas – Rudamina“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ (Rudamina)

06.13 11:00 Vilniaus SK „Ardas – Rudamina“ - Širvintų „Baltic Champs – Ježvitas“ (Rudamina) 

06.13 14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrekte – Universitetas“ (Vilnius) 

06.14 11:00 Vilniaus SK „Ardas – Rudamina“ - Šiaulių „Ginstrekte – Universitetas“ (Rudamina)

06.14 16:00 Širvintų „Baltic Champs – Ježvitas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“ (Vilnius) 

06.20 A1-A2 ir A3-A4

06.21 A2-A1 ir A4-A3

06.27 Trečios superfinalo rungtynės, jeigu jų reikėtų 

 

Vyrų B divizionas

Rugsėjis

09.12 18:00 Širvintų SC - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras–Pietų meteoras“ (Vilnius) 1:2
09.17 18:00 „Vilniaus raj. SM–Ardas“ - Šiaulių „Akademija“ (Rudamina) 2:2

Spalis
10.06 09:00 Širvintų SC - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius) 6:0
10.06 10:30 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras–Pietų meteoras“  - „Vilniaus raj. SM–Ardas“ (Vilnius) 1:3
10.06 14:00 Širvintų SC - „Vilniaus raj. SM–Ardas“ (Vilnius) 2:2
10.06 15:30 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras–Pietų meteoras“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius) 6:1

 

Birželis (planuojamas rungtynių tvarkaraštis)

06.06 12:00 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus raj. SM - Ardas (Šiauliai) 

06.09 17:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras – Pietų Meteoras“ - Širvintų SC (Vilnius) 

06.28 10:00 Vilniaus raj. SM - Ardas - Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras (Vilnius) 

06.28 12:00 Šiaulių „Akademija“ - Širvintų SC (Vilnius) 

06.28 15:00 Vilniaus raj. SM - Ardas - Širvintų SC (Vilnius) 

06.28 17:00 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras – Pietų Meteoras“ (Vilnius)