Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2021 moterų A diviziono čempionatas

Sausio 23 d. - Šiauliuose 

Vasario 6 d. - Vilniuje

Vasario 21 d. - Vilniuje

Kovo 6 d. - Vilniuje

2021 vyrų A diviziono čempionatas

Sausio 24 d. - Vilniuje

Vasario 7 d. - Vilniuje

Vasario 20 d. - Vilniuje

Kovo 7 d. - Vilniuje

2021 moterų B diviziono čempionatas*

Vasario 7 d. - Šiauliuose

Vasario 13 d. - Šiauliuose 

Kovo 7 d. - Šiauliuose

2021 vyrų B diviziono čempionatas*

Vasario 14 d. - Vilniuje

Kovo 6 d. - Šiauliuose

*Čempionatai bus vykdomi patvirtinus LR Vyriausybės ir SAM karantino sąlygų sušvelninimą ir patvirtinus judėjimo tarp savivaldybių leidimą 

 

2020 moterų A diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (24 taškai)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ (13 taškų)

3 vieta - Širvintų SC (12 taškų)

4 vieta - Šiaulių „Akademija“ (10 taškų)

5 vieta - Kelmės „Aušra“ (0 taškų) 

Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Samanta Jakovleva ( Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“) 

Geriausia čempionato žaidėja - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC) 

Perspektyviausia jaunoji čempionato žaidėja - Luka Žiaubrytė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“) 

 

2020 moterų B diviziono čempionatas

1 vieta - Širvintų SC 2 (21 taškas)

2 vieta - Šiaulių sporto gimnazija (16 taškų)

3 vieta - Šiaulių „Akademija“ (16 taškų)

4 vieta - Kauno „Tauras-Veršvai“ (6 taškai)

5 vieta - Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ (0 taškų)

Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC 2) 

Geriausia čempionato žaidėja - Kamilė Liekytė (Širvintų SC 2) 

Perspektyviausia jaunoji čempionato žaidėja - Ugnė Kievišaitė (Šiaulių Akademija) 

 

2020 vyrų A diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“ (15 taškų)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra“ (10 taškų)

3 vieta - Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“ (10 taškų)

4 vieta - Širvintų Sporto centras (0 taškų)

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - Žygimantas Balsiukas (Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“)

Geriausias čempionato žaidėjas - Nikas Andrašiūnas (Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“)

Perspektyviausias jaunasis žaidėjas - Rafal Stankevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)

 

2020 vyrų B diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Vilniaus SK „Ardas- Rudamina“ (21 taškas)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra- SM- Tauras“ (21 taškas)

3 vieta - Širvintų SC 2 (15 taškų)

4 vieta - Kauno „Veršvai“ (9 taškai)

5 vieta - Šiaulių „Akademija“ (6 taškai)

6 vieta - Vilniaus SM „Tauras- Pietų meteoras“ (0 taškų)

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - Rafal Stankevič (Vilniaus SK „Ardas- Rudamina“)

Perspektyviausias čempionato žaidėjas - Justinas Blažys (Širvintų SC 2)

Geriausias čempionato žaidėjas - Ernestas Ustinovič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra- SM- Tauras“)