Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1

2021 moterų A diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“  (21 taškas)

2 vieta - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (18 taškų)

3 vieta - Šiaulių „Akademija“ (10 taškų)

4 vieta - Širvintų SC (5 taškai)

5 vieta - Kelmės „Aušra“ (4 taškai) 

Geriausia čempionato žaidėja - Ugnė Chmeliauskaitė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“)

Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Erlanda Ožemblauskė ( Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“) 

Perspektyviausia jaunoji čempionato žaidėja - Viktorija Jakunčikovaitė (Šiaulių „Akademija“) 

 

2021 vyrų A diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“ (24 taškai)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ (15 taškų)

3 vieta - Šiaulių „Ginstrektė“ (12 taškų)

4 vieta - Širvintų Sporto centras (9 taškai)

5 vieta - Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ (0 taškų)

Geriausias čempionato žaidėjas - Žygimantas Balsiukas (Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“)

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - Lukas Janukaitis (Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“)

Perspektyviausias jaunasis žaidėjas - Renaldas Kazragis (Šiaulių „Ginstrektė“)

 

2021 moterų B diviziono čempionatas

1 vieta - Panevėžio sporto centras - HC Perkūnas (22 taškai)

2 vieta - Širvintų SC-2 (19 taškų) 

3 vieta - Šiaulių „Akademija“ (9 taškai)

4 vieta - Kaunas „Gaja-Veršvai“ (6 taškai)

5 vieta - Šiaulių „Akademija-ŠSG“ 2 (3 taškai) 

Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Martyna Ragauskaitė

Perspektyviausia čempionato žaidėja - Leonora Sutkutė

Geriausia čempionato žaidėja - Anna Rekašius 

 

2021 vyrų B diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Šiaulių „Akademija“ (15 taškų)

2 vieta - Širvintų SC-2 (12 taškų)

3 vieta - Vilniaus ŽRK „Pietų meteoras“ (9 taškai)

4 vieta - Vilniaus „SM Tauras-SŽK Erta“ (0 taškų)

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - Renaldas Kazragis (Šiaulių „Akademija“)

Perspektyviausias čempionato žaidėjas - Medas Raudeliūnas (Širvintų SC 2)

Geriausias čempionato žaidėjas - Arnas Ridlauskas (Šiaulių „Akademija“)

 

2020 moterų A diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (24 taškai)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ (13 taškų)

3 vieta - Širvintų SC (12 taškų)

4 vieta - Šiaulių „Akademija“ (10 taškų)

5 vieta - Kelmės „Aušra“ (0 taškų) 

Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Samanta Jakovleva ( Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“) 

Geriausia čempionato žaidėja - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC) 

Perspektyviausia jaunoji čempionato žaidėja - Luka Žiaubrytė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“) 

 

2020 moterų B diviziono čempionatas

1 vieta - Širvintų SC 2 (21 taškas)

2 vieta - Šiaulių sporto gimnazija (16 taškų)

3 vieta - Šiaulių „Akademija“ (16 taškų)

4 vieta - Kauno „Tauras-Veršvai“ (6 taškai)

5 vieta - Šiaulių „Gintra-Strekte-Uni“ (0 taškų)

Rezultatyviausia čempionato žaidėja - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC 2) 

Geriausia čempionato žaidėja - Kamilė Liekytė (Širvintų SC 2) 

Perspektyviausia jaunoji čempionato žaidėja - Ugnė Kievišaitė (Šiaulių Akademija) 

 

2020 vyrų A diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“ (15 taškų)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra“ (10 taškų)

3 vieta - Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“ (10 taškų)

4 vieta - Širvintų Sporto centras (0 taškų)

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - Žygimantas Balsiukas (Širvintų SK „Baltic Champs - Ježvitas“)

Geriausias čempionato žaidėjas - Nikas Andrašiūnas (Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“)

Perspektyviausias jaunasis žaidėjas - Rafal Stankevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)

 

2020 vyrų B diviziono čempionatas

Galutinė komandų rikiuotė: 

1 vieta - Vilniaus SK „Ardas- Rudamina“ (21 taškas)

2 vieta - Vilniaus SŽK „Žuvėdra- SM- Tauras“ (21 taškas)

3 vieta - Širvintų SC 2 (15 taškų)

4 vieta - Kauno „Veršvai“ (9 taškai)

5 vieta - Šiaulių „Akademija“ (6 taškai)

6 vieta - Vilniaus SM „Tauras- Pietų meteoras“ (0 taškų)

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - Rafal Stankevič (Vilniaus SK „Ardas- Rudamina“)

Perspektyviausias čempionato žaidėjas - Justinas Blažys (Širvintų SC 2)

Geriausias čempionato žaidėjas - Ernestas Ustinovič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra- SM- Tauras“)